Kibicowskie podsumowanie 34. kolejki II ligi oraz baraży

1 sierpnia 2020, 15:13 | Autor:

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego oraz baraże miały bardzo ciekawy przebieg na trybunach. Kibice Resovii zaliczyli klasyczny niedojazd do Katowic, a na meczu Widzewa Łódź sporo działo się po końcowym gwizdku. Interesująco było również na derbach Rzeszowa.

Kibice Resovii jechali na wyjazd swojej drużyny do Katowic. Dzięki dobrym stosunkom obu ekip z JKS Jarosław, fani z Rzeszowa mieli zasiąść za stadionie GKS. Niestety, zostali oni trafieni na autostradzie przez koalicję Stal Rzeszów Stal Stalowa Wola Karpaty Krosno i nie dojechali na mecz.

Sporo działo się również na meczu łódzkiego Widzewa ze Zniczem Pruszków. Widzewiacy zaprezentowali oprawę składającą się z sektorówki „II liga”, na której jedna z rzymskich jedynek była odcinana nożyczkami, transparentu „Odcinamy się od tego” oraz świec dymnych w barwach. Po spotkaniu część kibiców wtargnęła na murawę.

Młyn wystawili w minionej kolejce kibice Stali Stalowa Wola. Ponad 100 osób z jedną flagą prowadziło doping. Po spotkaniu kibice skierowali ostre słowa w stronę piłkarzy, którzy oddali fanom koszulki i przy głośnych bluzgach opuścili stadion.

Dopingowali również kibice GKS Katowice na spotkaniu z Resovią oraz barażowym starciu ze Stalą Rzeszów. W skromnym młynie zebrali się sympatycy toruńskiej Elany oraz Bytovii Bytów. Bez publiczności odbyły się spotkania we Wronkach oraz Legionowie.

W finałowym pojedynku o awans do I ligi spotkały się ze sobą dwie rzeszowskie ekipy. Na derbach Rzeszowa stawił się komplet widzów. Kibice Resovii zaprezentowali tego dnia oprawę, nawiązującą do rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Pojawiła się sektorówka, transparent oraz pirotechnika.

Kibicowskie podsumowanie 34. kolejki II ligi:

sobota, 25 lipca

Elana Toruń – Gryf Wejherowo, widzów: 150, goście: 0
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg, widzów: 220, goście: 0
GKS Katowice – Resovia, widzów: 1318, goście: 0
Górnik Polkowice – Bytovia Bytów, widzów: 350, goście: 0
Lech II Poznań – Błękitni Stargard, widzów: 0, goście: 0
Legionovia Legionowo – Górnik Łęczna, widzów: 0, goście: 0
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa, widzów: 982, goście: 0
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce, widzów: 975, goście: 0
Widzew Łódź – Znicz Pruszków, widzów: 8907, goście: 0

Kibicowskie podsumowanie baraży:

wtorek, 28 lipca

Bytovia Bytów – Resovia, widzów: 500, goście: 0
GKS Katowice – Stal Rzeszów, widzów: 1660, goście: 0

piątek, 31 lipca

Resovia – Stal Rzeszów, widzów: 712, goście: 0

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress