Sztab szkoleniowy powiększony. Wraca Broniszewski

1 sierpnia 2020, 09:33 | Autor:

Znamy już dokładny skład sztabu szkoleniowego Widzewa Łódź, który w poniedziałek rozpocznie z pierwszą drużyną przygotowania do nowego sezonu I ligi. Jak informuje oficjalna witryna klubowa, został on powiększony o jedną osobę. Będzie nią Marcin Broniszewski.

40-latek pracował przy al. Piłsudskiego w sezonie 2017/2018, pełniąc rolę asystenta Franciszka Smudy. W meczu z Ursusem Warszawa, gdy były selekcjoner zmagał się z problemami zdrowotnymi, Broniszewski prowadził nawet zespół samodzielnie, a później regularnie brał również udział w konferencjach prasowych. Następnie obaj przenieśli się do Górnika Łęczna, jednak dość szybko rozstali się z klubem.

Teraz Broniszewski będzie asystentem Enkeleida Dobiego, ale w Widzewie pozostanie też Tomasz Włodarek, który sprawował będzie funkcję trenera analityka. Reszta sztabu nie ulegnie zmianie. Trenerem bramkarzy będzie Mariusz Jabłoński, trenerem przygotowania motorycznego Kamil Migdał, kierownikiem drużyny Marcin Pipczyński, lekarzem Radosłąw Grabowski, a fizjoterapeutami Ewelina Bućko i Hubert Gołąbek.

Sztab szkoleniowy Widzewa w sezonie 2020/2021:

Pierwszy trener: Enkeleid Dobi
Asystent trenera: Marcin Broniszewski
Trener analityk: Tomasz Włodarek
Trener bramkarzy: Mariusz Jabłoński
Trener przygotowania motorycznego: Kamil Migdał
Kierownik drużyny: Marcin Pipczyński
Lekarz klubowy: Radosław Grabowski
Fizjoterapeuci: Ewelina Bućko i Hubert Gołąbek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress