Dwa sparingi widzewiaków przed rozpoczęciem sezonu

31 lipca 2020, 16:54 | Autor:

Już w poniedziałek piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną przygotowania do nowego sezonu I ligi. W ich trakcie podopieczni Enkeleida Dobiego rozegrają tylko dwa sparingi. W planach czterokrotnego mistrza Polski nie ma też wyjazdu na żadne zgrupowanie.

Jak czytamy na widzew.com, premierowe zajęcia odbędą się w poniedziałek, o godzinie 11:00, w ośrodku na Łodziance. Widzewiacy ćwiczyć będą do piątku włącznie, a w sobotę sprawdzą się w pierwszym tego lata sparingu. Ich rywalem będzie występujący w II lidze KKS Kalisz. Spotkanie rozpocznie się o 12:00, ale miejsce jego rozegrania nie zostało jeszcze ustalone.

Następnie, 13 lub 14 sierpnia, łodzian czeka wyjazdowy mecz Pucharu Polski z Unią Skierniewice lub Pelikanem Łowicz. Półtora tygodnia później – w sobotę, 22 sierpnia, odbędzie się ostatnia gra kontrolna podczas letnich przygotowań. Czerwono-biało-czerwoni pojadą do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie zmierzą się z GKS Tychy.

Inauguracja nowego sezonu I ligi zaplanowana jest na weekend 28-29 sierpnia. Na razie Polski Związek Piłki Nożnej nie ustalił jednak jeszcze dokładnego terminarza spotkań.

Plan przygotowań piłkarzy Widzewa do nowego sezonu:

3 sierpnia, godz. 11:00, rozpoczęcie przygotowań
8 sierpnia, godz. 12:00, Widzew Łódź – KKS Kalisz (II liga), miejsce do ustalenia
13-14 sierpnia, Unia Skierniewice / Pelikan Łowicz – Widzew Łódź (Puchar Polski)
22 sierpnia, GKS Tychy (I liga) – Widzew Łódź, Grodzisk Wielkopolski
28-29 sierpnia, inauguracja nowego sezonu I ligi

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress