Walne odroczone do niedzieli (aktualizacja)

10 czerwca 2021, 21:50 | Autor:

Podczas dzisiejszego Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych miało się odbyć głosowanie nad złożoną przez Tomasza Stamirowskiego ofertą przejęcia pakietu większościowego akcji klubu. Jak się okazuje, ostatecznie tak się jednak nie stało.

Walne zostało bowiem odroczone do niedzieli – poinformował na Twitterze Bartłomiej Derdzikowski z „Wyborczej”. WTM dowiedział się, że stronom nie udało się dojść do porozumienia w kilku istotnych kwestiach formalnych, jak choćby właściwe zabezpieczenie przyszłości klubu w kolejnych latach, a takich zapisów w umowie domagali się przedstawiciele SRTS. Dalsze negocjacje prowadzone będą za trzy dni, po spotkaniu łodzian z Odrą Opole.

Aktualizacja:
Na łamach widzew.com pojawił się komunikat w tej sprawie. Prezentujemy go poniżej:

10 czerwca 2021 roku kontynuowane były obrady Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź. Zostały one odroczone do 13 czerwca.

W trakcie obrad WZC Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź omawiany był kształt umowy inwestycyjnej z Tomaszem Stamirowskim, zainteresowanym inwestycją w pierwszoligową Spółkę.

WZC podjęło decyzję o odroczeniu obrad do niedzieli 13 czerwca. Do tego czasu ma zostać przygotowany ostateczny kształt umowy, która trafi pod głosowanie Stowarzyszenia.

Szczegóły kolejnych obrad WZC zostaną podane w poniedziałek 14 czerwca.

Subskrybuj
Powiadom o
53 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
53
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x