Whirlpool Partnerem Sektora Rodzinnego

28 sierpnia 2023, 14:30 | Autor:

Łódzki klub nie przestaje w pozyskiwaniu partnerów biznesowym. Dzisiaj oficjalna witryna widzew.com poinformowała, że partnerem Sektora Rodzinnego została firma Whirlpool.

Jak czytamy na łamach strony oficjalnej klubu, firma Whirlpool Company Polska została Partnerem Sektora Rodzinnego. Ich współpraca z Widzewem obejmowała będzie spot na telebimie w Sercu Łodzi, posty w mediach społecznościowych Akademii Widzewa, a także możliwość wzięcia udziału w treningach piłkarskich i utworzenia eskorty dziecięcej dla pracowników. Firma dołączy też do Widzewskiego Klubu Biznesu.

Whirlpool to firma zajmująca się urządzeniami do kuchni i pralkami, nieustannie starając się poprawiać jakość życia ludzi w domu. W 2022 roku firma odnotowała sprzedaż w wysokości około 20 miliardów, mając przy tym 61 000 pracowników oraz 54 centra badań produkcyjnych i technologicznych. 

Najnowszy Partner Sektora Rodzinnego jest również związany z Łodzią – w 2014 roku firma przejęła Indesit Company wraz ze zlokalizowanymi przy ulicy Dąbrowskiego trzema fabrykami i Centrum Usług Wspólnych dla finansów w Nowym Centrum Łodzi.

foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
52 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Moim klubem RTS
9 miesięcy temu

Może na koszulki też, jak kiedyś Indesit :-)

Lukasz
9 miesięcy temu

Gdzie wzmocnienie obrony partacze wichniarek gon się z ekipy wstydu oszczędź

defensens
Odpowiedź do  Lukasz
9 miesięcy temu

Jak ustaliły WP SportoweFakty, 35-latek ustalił już warunki umowy z Cracovią. Sprawa jego gra w Krakowie jest mocno zaawansowana. Kontrakt czeka na podpisy, które zostaną poprzedzone badaniami lekarskimi. Jeśli na ostatniej prostej nie wydarzy się nic niespodziewanego, Glik będzie pierwszym letnim wzmocnieniem pięciokrotnych mistrzów Polski.

RedMan
Odpowiedź do  defensens
9 miesięcy temu

A co to nas obchodzi? Być może nawet nie prowadziliśmy z nim żadnych rozmów, a cały szum o zainteresowaniu Widzewa wywołali dziennikarze.

Mały Kaziu
Odpowiedź do  RedMan
9 miesięcy temu

A o to chodzi że ta Pizda Wichniar … Zarabia 10 tys minim na miesiąc i kolejny Pinokio w huja leci i dalej dusza ten klub że są zajebiści !! A My jak od wiosny gramy piach i wodorosty i Ci co pierdoła że mamy super klub i jesteśmy najlepsi do sprowadzenia tego czy tamtego grajka nie potrafimy NIC ZROBIC Z GLOWA I Nawet Jednego Glika załatwić do obrony a co mecz gdyby nie przypadek w pizde dostajemy! … A jak był piach tak dalej jako puszcza i My do spadku murowani jesteśmy jak NIC nie zmienimy ( nie mam… Czytaj więcej »

Mały Kaziu
Odpowiedź do  RedMan
9 miesięcy temu

A o to chodzi że ta Pizsda Wichniar … Zarabia 10 tys minim na miesiąc i kolejny Pinokio w huja leci i dalej dusza ten klub że są zajebiści !! A My jak od wiosny gramy piach i wodorosty i Ci co pierdoła że mamy super klub i jesteśmy najlepsi do sprowadzenia tego czy tamtego grajka nie potrafimy NIC ZROBIC Z GLOWA I Nawet Jednego Glika załatwić do obrony a co mecz gdyby nie przypadek w pizde dostajemy! … A jak był piach tak dalej jako puszcza i My do spadku murowani jesteśmy jak NIC nie zmienimy ( nie mam… Czytaj więcej »

Mały Kaziu
Odpowiedź do  RedMan
9 miesięcy temu

A o to chodzi że ta Pizsda Wichniar … Zarabia 10 tys minim na miesiąc i kolejny Pinokio w huja leci i dalej dusza ten klub że są zajebiści !! A My jak od wiosny gramy piach i wodorosty i Ci co pierdoła że mamy super klub i jesteśmy najlepsi do sprowadzenia tego czy tamtego grajka nie potrafimy NIC ZROBIC Z GLOWA I Nawet Jednego Glika załatwić do obrony a co mecz gdyby nie przypadek w psizde dostajemy! … A jak był piach tak dalej jako puszcza i My do spadku murowani jesteśmy jak NIC nie zmienimy ( nie mam… Czytaj więcej »

Mały Kaziu
Odpowiedź do  RedMan
9 miesięcy temu

A o to chodzi że ta Pizsda Wichniar … Zarabia 10 tys minim na miesiąc i kolejny Pinokio w hUuja leci i dalej duszą ten klub że są zayebiści !! A My jak od wiosny gramy piach i wodorosty i Ci co pier*oła że mamy super klub i jesteśmy najlepsi do sprowadzenia tego czy tamtego grajka nie potrafimy NIC ZROBIC Z GLOWA I Nawet Jednego Glika załatwić do obrony a co mecz gdyby nie przypadek w psizde dostajemy! … A jak był piach tak dalej jako puszcza i My do spadku murowani jesteśmy jak NIC nie zmienimy ( nie mam… Czytaj więcej »

Mały Kaziu
Odpowiedź do  RedMan
9 miesięcy temu

A o to chodzi że ta Pi’zsda Wichniar … Zarabia 10 tys minim na miesiąc i kolejny Pinokio w hU’uja leci i dalej duszą ten klub że są zayebiści !! A My jak od wiosny gramy piach i wodorosty i Ci co pier*oła że mamy super klub i jesteśmy najlepsi do sprowadzenia tego czy tamtego grajka nie potrafimy NIC ZROBIC Z GLOWA I Nawet Jednego Glika załatwić do obrony a co mecz gdyby nie przypadek w psizde dostajemy! … A jak był piach tak dalej jako puszcza i My do spadku murowani jesteśmy jak NIC nie zmienimy ( nie mam… Czytaj więcej »

daro
9 miesięcy temu

Fajnie tylko co kibicom z tego jak muszą przełykać kolejne porażki drużyny która gra coraz gorzej i na lepszą grę co najgorsze nie ma perspektyw dopóki będzie Wichniarek z Niedźwiedziem który kompletnie nie ma pomysłu na gre

Jarek
Odpowiedź do  daro
9 miesięcy temu

Może wreszcie ktoś się odważy i powie co to za impra była przed meczem ze Śląskiem?

Bohatyrzwembleju
Odpowiedź do  Jarek
9 miesięcy temu

A nie znam tematu. Przybliżysz?

Jarek
Odpowiedź do  Bohatyrzwembleju
9 miesięcy temu

No to zajebisty rebus 100 występów i 100 piw .

FIfi
Odpowiedź do  daro
9 miesięcy temu

Jeden wielki uj z tego jak nie ma wzmocnień…

reprezentacja Kozin
9 miesięcy temu

Jeśli nic się nie zmieni i nie dojdzie do jakiejś cudownej odmiany tej drużyny, to będziemy tak PRANI co kolejkę, że sponsor Whirlpool pasuje idealnie…

Leon
9 miesięcy temu

Dobra, tylko co z tego bedzie miał sektor rodzinny, bo jak czytam , sam splendor spada na pracownikow tej firmy i ich dzieci, kurwa. Pomijam kolejne pieniadze, które chuj wie gdzie zagina

Bohatyrzwembleju
9 miesięcy temu

Brawo. Będzie na transfer kolejnego emerytowanego pomocnika.

Bukov
9 miesięcy temu

Postawić trzy lodówki w polu karnym zamiast tych naszych ekhm… „obrońców” i elegancka obrona, bramek wpadać będzie pewnie mniej i środek tabeli do ogarnięcia :)

MaciekRDG
9 miesięcy temu

Patrząc jaką pralkę nam Śląsk zafundował i jak wirował naszymi obrońcami to współpraca jak najbardziej na miejscu.

FIfi
9 miesięcy temu

Wichniarek – temat Glika to twoja kolejna porażka powiem ci krótko wypierdalaj !!!

defensens
Odpowiedź do  FIfi
9 miesięcy temu

Piłkarza z takim CV przy Kałuży 1 dotąd nie było. Glik to w końcu 103-krotny reprezentant Polski, uczestnik Euro 2016 i 2020 oraz MŚ 2018 i 2020. Tylko Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski rozegrali więcej spotkań w drużynie narodowej. Glik to też wspaniała kariera w najmocniejszych ligach Europy.
https://sportowefakty.wp.pl/piecioboj-nowoczesny/1078511/glik-wraca-do-polski-kontrakt-juz-czeka-na-podpis

Maniek
9 miesięcy temu

W strefie biznesu to z artykułu można przeczytać same dobre wieści itd ale co z tego jak pożądanych transferów niema i do tego jeszcze klub bawi się w rebusy jeszcze bym zrozumiał że jest rebus a przychodzi zawodnik nie kopacZ tylko pan piłkarz

Mariusz
Odpowiedź do  Maniek
9 miesięcy temu

Dokładnie

Cezar78
9 miesięcy temu

Same biznesy,partnery,sponsorzy i nie wiadomo co jeszcze .
….ale jak przychodzi do zakontraktowania zawodnika(Glik czy Góralski z kartą na ręku) to „pieniędzy ni ma i nie bedzie”

Odpowiedź do  Cezar78
9 miesięcy temu

Bo to zły człowiek jest…z tego Wichniarka!

9 miesięcy temu

kiedy to się przełoży na dobre,jakościowe transfery,a nie transfery „na sztukę”?!

Greg
9 miesięcy temu

Jest dobrze są nowi sponsorzy tylko normalnych transferów brak.Okaże się że sponsorzy po sezonie odejdą bo spadniemy z hukiem przez nieudolność sztabu trenerskiego i organizacyjnego odpowiedzialnego za transfery. Pozdro z Dolnego Śląska

Sławek
Odpowiedź do  Greg
9 miesięcy temu

odpowiedzialny to jest głównie właściciel. inni robia to co im właściciel karze.

Bohdan
9 miesięcy temu

Odnośnie Glika to … Kiedy rewelacje W. z meczyków o Widzewie się sprawdziły ???. Ten sam partacz pisał na zamówienie artykuł o przejęciu Widzewa przez włocha właściciela leeds. Po drugie chyba nie ma co oczekiwać, że Wichiarek jest w stanie wzmocnić zespół. Zresztą już dawno ogłosił, że plany transferowe zrealizował w 100%. Mnie Glik nie parzy, ni ziębi, ale nie możemy patrzeć na metrykę tylko czy ktoś w piłkę grać potrafi czy nie. I dobry piłkarz kosztuje. Pytanie czy za sumę 11 transferów Wichiarka można było ściągnąć z 4 piłkarzy, ale porządnych ???. Prezes jest zadowolony zarówno z trenera jak… Czytaj więcej »

defensens
Odpowiedź do  Bohdan
9 miesięcy temu

NIE BYLO 11 TRANSFEROW TYLKO 8 Z DWOMA BRAKMARZAMI REZERWOWYMI CZYLI 6 GRAJACYCH A ODESZLO 12 ZAWODNIKOW WIEC KASA NAPEWNO JEST NA WZMOCNIENIE PLUS 300 TYS ZA KARASKA…
AKURAT GLIK BYŁBY STRZAŁEM W 10 BO WZMOCNIENIEN NA POZYCJE PRZEZ KTORA TRACIMY NAJWIECEJ GOLI W POLSCE Z DRUZYN W EX W TYM ROKU…

Last edited 9 miesięcy temu by defensens
defensens
Odpowiedź do  Bohdan
9 miesięcy temu
defensens
9 miesięcy temu

Po meczu z Legią na Widzew przyjedzie… Cracovia (mecz w Łodzi 17 września). Być może już z nowym obrońcą Kamilem Glikiem.
https://dzienniklodzki.pl/kamil-glik-przyjedzie-na-widzew-ale-dopiero-po-meczu-z-legia/ar/c2-17839485

RAFAŁ
9 miesięcy temu

Jesteśmy najgorszą drużyną 2023 r
Zamiast partnerów to poszukajcie dobrego TRENERA.

RedMan
Odpowiedź do  RAFAŁ
9 miesięcy temu

jest jeszcze łks

DonJ
Odpowiedź do  RedMan
9 miesięcy temu

No i? Rozumiem, że będziesz ukontentowany jeśli hipotetycznie na zakończenie sezonu łks będzie na 18, a my na 17 miejscu?

Szymon
9 miesięcy temu

Dajcie jeszcze 30 sponsorów czy partnerów i 10 bezgotówkowych transferów. Kibice wyrzynają

RedMan
9 miesięcy temu

Już mnie nie cieszą wciąż nowi partnerzy biznesowi, sponsorzy, inwestorzy, bo to zupełnie nie przekłada się na sukcesy klubu. Co z tego że jesteśmy w biznesowym topie skoro nie ma to wymiernych korzyści na drużynę. Pijarowo też fajnie to wygląda tylko na koniec patrzymy w tabelę w rubrykę bramki zdobyte i stracone i cały czar pryska.

Yeti
Odpowiedź do  RedMan
9 miesięcy temu

Właściciela cieszą nowi partnerzy, bo kasa płynie niczym rzeka, nieustannnie…szkoda jednak, że bogactwa nie odczuwa klub i kibice!

daro
9 miesięcy temu

niestety Rydz tylko umie sie lansowac w mediach a o sprawach czysto pilkarskich nawet niema zielonego pojecia dlatego trzyma Wichniarka i Niedzwiedzia bo mu to pasuje on jest bardzo zadowolony z pionu sportowego co zreszta powiedzial wydaje mi sie ze Stamirowskiemu tez ten uklad pasuje duzo na transfery nie wydaja a nawet w tym okienku transferowym to chyba nic Wichniarek zbiera zawodnikow bez kontraktow takich co ich nie chca w innych w klubach czyli bez jakosci Niedziedz nie panuje nad tym wszystkim. Stamir zadowolony i szczesliwy i to jest niestety dzisiejszy obraz naszego klubu bardzo to przykre i serce sie… Czytaj więcej »

Mariusz
9 miesięcy temu

Pytanie do prezesów.Jak długo jeszcze Niedźwiedź będzie w tym klubie. Czy ten człowiek ma na was prezesi jakiegoś haka lub może z którymś z was jest rodziną. A może wy nie macie zielonego pojęcia o piłce i dlatego trzymacie go .A może z wami trzeba zrobić porządek. Czas skreślić miernoty w Widzewie ( Rydz ,Wichniarek super dyrektorek od ściągania cienkich piłkarzy no i wielki trener bez pojęcia). Stamirowski też na uwięzi stowarzyszenia. Co oni powiedzą Stamirowski robi. Bardzo mi żal tego wielkiego klubu jakim jest Widzew.

Maiki
Odpowiedź do  Mariusz
9 miesięcy temu

Powtarzam po raz kolejny Niedźwiedziu miej honor i podaj się do dymisji

Aesel
9 miesięcy temu

„Sponsorem sektora rodzinnego…” Co z tego mają karnetowicze sektora rodzinnego? Wiem, mogę coś dodatkowego w przerwie obejrzeć na telebimie oraz zamiast dzieci grających w szkółkach Widzewa na murawę (dla maluchów jest to prawdziwa nobilitacja) wybiegną dzieci pracowników sponsora! Hip, hip hurra. W sumie dobrze, po takich info łatwiej się mi będzie ukryć za jedyne110 zł wśród białych koszulek!

Domp
9 miesięcy temu

Jak tak dalej pójdzie to na sektorze w ramach promocji postawią pralki i lodówki zamiast kibiców….

Zxc
9 miesięcy temu

Nie wiem, czy Whirlpool robi wentylatory, ale może postawić za naszą bramką w trakcie meczu, że bu dodatkowo dmuchały w plecy – będzie łatwiej biegać (we właściwą stronę)…..

Grzesiu.85
9 miesięcy temu

Teraz będą prac pieniądze 24h na dobę a Widzew będzie się staczal

Bart
9 miesięcy temu

Sponsorow pelno a pieniedzy brak

Dixon
9 miesięcy temu

Whirlpol EMEA to teraz Turcja (Arcelik) – Turcy piłkę lubią. Byle nie złapali się za głowy jak zobaczą co my gramy…

Zyg
Odpowiedź do  Dixon
9 miesięcy temu

Nie. Whirlpool EMEA to Whirlpool. Arcelik stworzy nową firmę w Europie z WHR, ale to jeszcze trochę.

Mariusz
9 miesięcy temu

Trochę to dziwnie że taki zysk mają bo z produkcją to jest słabo

Robert
9 miesięcy temu

Fajnie, że coraz więcej firm decyduje się na rekla.e przez spoRTS:)

Mały Kaziu
9 miesięcy temu

Rydz trochę jak Nasz Polski minister Pinokio wygląda…
Przypadek????

Mariusz
9 miesięcy temu

Wichniarek szukaj środkowego obrońcy . Bo jak na razie to oprócz dwóch zawodników ( Alwarez i Kerk) to reszta to sprowadzony szrot. Weź się sumiennie do swojej pracy.

52
0
Would love your thoughts, please comment.x