Widzew – Korona (skrót)

1 kwietnia 2024, 20:05 | Autor:

Miły prezent sprawili dziś piłkarze Widzewa swoim kibicom. Łodzianie zagrali dobre i przede wszystkim skuteczne zawody przeciwko Koronie Kielce i zgarnęli trzy punkty. Dzięki temu wrócili do górnej połowy tabeli, przynajmniej do wtorkowego wieczoru.

Do siatki trafiali w Wielki Poniedziałek kolejno Imad Rondić, Fran Alvarez, Jewgienij Szykawka (dla gości) i Antoni Klimek. Najciekawsze momenty w poniższym skrócie:

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Galu
15 dni temu

Dziękuje za ,wreszcie dobre święta

Kamil Ż
15 dni temu

To rozgrywanie piłki od bramki przyprawia mnie o zawał. Dzisiaj to już było bardzo ryzykowne żeby nie napisać nieodpowiedzialne. Dzięki za zwycięstwo.

kibic
15 dni temu

Nie oszukujmy sie dwa gole strzelone na farcie,gol z wolnego i bramka na 3:1 ,przy lepszych obroncach i na pewno lepszym bramkarzu by nie wpadly,nad karnym dla Korony tez bym sie mocno zastanowil bo faul byl ewidentny i nie wiem czemu sedzia na Varze tego nie sprwdzil jak sedziowie Var nawwt sporo czasu to analizowali

ŻBC
Odpowiedź do  kibic
15 dni temu

A teraz wracaj na Kaliski

Golleador
Odpowiedź do  kibic
15 dni temu

Ty tutaj jeszcze masz czelność Widzewowi zarzucać grę na farcie?! Przegrywacie 6:0 w stylu klubu z okręgówki. Skup się na repre…. XD

fifi
Odpowiedź do  kibic
14 dni temu

Płacz dalej, piękny widok :)

daan
15 dni temu

Nie chcę się żnów czepiac o tematy świąteczne, bo nie jestem specjalistą, ale czy czasem Wielki Poniedziałek nie był tydzień temu? :))

Jura
Odpowiedź do  daan
14 dni temu

I za co minusy, skoro Daan ma rację?

Rysiek
15 dni temu

Dziękuję za prezent na święta. Jedynie do czego się przyczepić można to wykończenie. Ile my mieliśmy kontr w przewadze ten mecz trzeba było zamknąć wcześniej.

Grzesiek
15 dni temu

Widzisz Antoś, jaką zabójczą bronią potrafią być strzały z dystansu? Kiedyś takie bramki bywały na porządku dziennym, dziś są tylko od święta…
Strzelaj chłopaku dalej i nie zatrzymuj się!

pan x
15 dni temu

Klimek w 11 kolejki i to nie prima aprilis

ŻBC
Odpowiedź do  pan x
15 dni temu

A może w reprezentacji?

Unbowed
15 dni temu

NO TERAZ W SOBOTE Z RKS RADOMSKO……TO DOPIERO BÈDZIE MECZ…..TYPUJE 5:0 DLA WIDZEW II. …..YEAH !!!

nasztata
15 dni temu

Bramki 2 i 3 – cymes

14
0
Would love your thoughts, please comment.x