Widzew – Lech (foto) cz. II

20 marca 2023, 17:06 | Autor:

Zapraszamy do oglądania drugiej galerii zdjęciowej z niedzielnego meczu 25. kolejki Ekstraklasy pomiędzy łódzkim Widzewem a Lechem Poznań. Spotkanie zakończyło się porażką drużyny Janusza Niedźwiedzia 1:2.

Autor zdjęć: Maciek

Kliknij, by przejść do galerii

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
1 rok temu

Zaczęła się sraczka. W Górniku zwolnili trenera po wygranym meczu i zatrudnili wywalonego wcześniej Urbana a w Mielcu zwolnili Majewskiego, który z niczego stworzył zespół i jeszcze mu sprzedali napastnika i zatrudnili Kieresia. Teraz oba kluby to pewniaki do spadku.

Mental drużyny
1 rok temu

Moim zdaniem trzeba pracować nad przygotowaniem mentalnym. Nie może być tak że tracimy bramkę i gra siada, to jest piłka nożna i zawsze można stracić bramkę, po głupim błędzie kolegi, strzale życia, zamieszaniu itd. itp. Nie rozumiem takiego tłumaczenia bo oni nam strzelili i siadło… Tak być nie może!!! Lech był wczoraj w Naszym zasięgu nawet jak strzelił druga bramkę ale wiary zabrakło. Kim jest Marchwiński, kto o nim w ogóle słyszał kiedykolwiek? W Widzewie jest za dużo rotacji w składzie. Moim zdaniem zawodnik musi czuć że stawia się na niego ten który siedzi na ławce musi byc zawsze gotowy… Czytaj więcej »

cuccuredu
Odpowiedź do  Mental drużyny
1 rok temu

Marchwiński w przeciwieństwie do tych co znasz jest mistrzem Polski z 2022 roku.W dwumeczu z LKE z Djurgårdens IF strzelił w każdym z tych spotkań bramkę.Jak na młodzieżowca niezły wynik.W EX rozegrał 80 meczów czyli więcej niż wszyscy nasi młodzieżowcy łącznie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x