Widzew – Pogoń (foto)

20 stycznia 2021, 22:30 | Autor:

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej ze środowego meczu towarzyskiego pomiędzy Widzewem Łódź a Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Choć podopieczni Enkeleida Dobiego do przerwy przegrywali, to ostatecznie zwyciężyli 3:1.

Autor: Franek

Kliknij, aby przejść do galerii

Marcin Teodor

A czy ktokolwiek zauważył, że Grodzisk po przerwie wpuścił słabszych zawodników?

A tak przy okazji jeżeli wynik nie ważny, styl nie ważny z kim gramy też nie ma znaczenia (bo chyba na taki mecz z Grodziskiem inne założenia taktyczne się stosuje niż na mecz z ekstraklasą ale dla Dobiego to rybka on chcę grać zawsze tak samo, chcę znaleźć styl) to połączymy I i II drużynę i grajmy 4 sparingi tygodniowo… Dobi najsłabsze ogniwo.

Tomek
Odpowiedź do  Marcin Teodor

No a my w większości w pierwszej połowie mieliśmy słabszych (z wyjątkami oczywiście Robak Nowak i Michalski- nie wiem czemu nie na skrzydle). Wiec takie to gadanie