Widzew – Pogoń (składy)

28 stycznia 2023, 16:24 | Autor:

Trenerzy Janusz Niedźwiedź i Jens Gustafsson odkryli karty przed pierwszym wiosennym meczem swoich drużyn, jeśli chodzi o wybór składów. W Widzewie zobaczymy od pierwszych minut tych, piłkarzy, których należało się spodziewać.

Zgodnie z przypuszczeniami, Martin Kreuzriegler, który dopiero co wrócił do zdrowia, rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych. W bramce oglądać będziemy Henricha Ravasa, a przed nim tercet obrońców: Patryk Stępiński, Serafin Szota i Mateusz Żyro. Na wahadłach biegać będą Mato Milos z Fabio Nunesem, a środek pola stworzą Marek Hanousek i Juliusz Letniowski. Ofensywna trójka również nie zaskakuje. Szkoleniowiec postawił na Ernesta Terpiłowskiego oraz Bartłomieja Pawłowskiego, ustawionych za plecami Jordiego Sancheza.

Oprócz Krezurieglera, wśród dublerów znaleźli się m.in. Jakub Wrąbel, Dominik Kun czy Łukasz Zjawiński. Poza kadrą są młodzi gracze z rezerw oraz wystawieni na listę transferową Wasyl Łytwynenko, Patryk Lipski i Kristoffer Normann Hansen.

Składy na mecz:

Widzew:
Ravas – Stępiński, Szota, Żyro – Milos, Hanousek, Letniowski, Nunes – Terpiłowski, Pawłowski – Sanchez

Rezerwowi: Wrąbel – Czorbadżijski, Kreuzriegler, Zieliński, Ciganiks, Shehu, Kun, Sypek, Zjawiński

Pogoń:
Stipica – Stolarski, Triantafyllopoulos, Zech, Koutris – Kurzawa, Dąbrowski – Wędrychowski, Biczachczjan, Grosicki – Almqvist

Rezerwowi: Klebaniuk – Malec, Rezaeian, Borges, Kowalczyk, Przyborek, Fornalczyk, Gorgon, Zahović

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

Julkowi przyjrzę się dziś szczególnie dokładnie (o bramkarzu nie wspominam) i dobrze gdyby to nie był enty mecz na alibi

Kixon
1 rok temu

Jazda po zwycięstwo!

Mirko
1 rok temu

Super skład. Damy radę. Szkoda,że Martina nie ma w wyjściowym.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x