Widzew pozyskał nowego sponsora

15 września 2020, 12:33 | Autor:

Dziś w Elektrociepłowni EC1 odbyła się zorganizowana przez Urząd Miasta Łodzi konferencja prasowa. W jej trakcie dowiedzieliśmy się, że nowym sponsorem Widzewa Łódź na sezon 2020/2021 została firma Columbus Energy – wiodący dostawca fotowoltaiki w Polsce.

Logo firmy będzie widoczne na spodenkach stroju meczowego piłkarzy Widzewa. Jednym z elementów współpracy będzie również specjalny program afiliacyjny, dzięki któremu kibice czerwono-biało-czerwonych będą mogli wesprzeć swój klub poprzez skorzystanie z oferty sponsora. Za każdą taką usługę klub otrzyma od Columbus Energy ustaloną wcześniej kwotę – czytamy na widzew.com.

Jednym z uczestników konferencji prasowej była Martyna Pajączek, która w kilku słowach skomentowała podpisanie umowy. „Cieszymy się, że możemy powitać na naszym pokładzie zupełnie nowego sponsora, przedstawiciela tak dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest fotowoltaika. Mamy nadzieję, że wspólnie z firmą Columbus Energy sięgać będziemy po kolejne sukcesy sportowe i biznesowe” – stwierdziła szefowa łodzian.

Co ciekawe, firma Columbus Energy postanowiła wesprzeć również drugi klub z Łodzi, ŁKS. Dlaczego? „Przede wszystkim z powodu atrakcyjnego programu afiliacyjnego, który dostarczymy klubom, jak też ich sympatykom i kibicom. (…) Pewnej pikanterii dodaje też fakt, że choć oba kluby rywalizują ze sobą na murawie, to będą się znakomicie uzupełniać w dawaniu dobrej energii, czyli promowaniu neutralności energetycznej” – stwierdził prezes zarządu Dawid Zieliński.

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
41
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x