Młodzi piłkarze TMRF też rywalizowali w derbach

15 września 2020, 15:35 | Autor:

Zanim w środowy wieczór na boisko wyjdą piłkarze Widzewa i ŁKS, derbowe pojedynki rozegrali też młodzi zawodnicy obu klubów. W czwartek zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi czerwono-biało-czerwonych, a później swoje mecze stoczyli też gracze TMRF Widzew.

W sobotę jedna z drużyn TMRF zremisowała z ełkaesiakami 1:1, z kolei wczoraj widzewiacy zmierzyli się ze swoimi kolegami z Akademii Widzewa, z którymi wygrali 3:1. „W obu spotkaniach nie zabrakło emocji, ciekawych pojedynków czy składnych akcji. Przede wszystkim widać jednak było wiarę we własne umiejętności oraz końcowy sukces” – czytamy w relacji.

Przedstawiciele Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego przekazali też życzenia piłkarzom pierwszej drużyny Widzewa, by w środę zaprezentowali się tak ambitnie, jak zrobili to młodzi zawodnicy. „Tego też życzymy w środę zawodnikom pierwszej drużyny Widzewa w meczu derbowym z ŁKS, tak byśmy mogli zaśpiewać po końcowym gwizdku: DERBY DLA WIDZEWA!!!” – napisali.

Dwie drużyny TMRF rocznika 2008 na co dzień rywalizują w I i II lidze wojewódzkiej. Obie zajmują w swoich ligach szóste miejsca.