Widzew – Siarka (bramki)

29 września 2018, 22:33 | Autor:

Kolejne efektowne zwycięstwo w „Sercu Łodzi”! Tym razem piłkarze Widzewa rozprawili się z Siarką Tarnobrzeg. wygrywając z nią aż 4:0! Sytuację ułatwił fakt, że przez całą drugą połowę gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika.

Tym razem do siatki trafiało czterech różnych graczy. Strzelanie rozpoczął celną główką Radosław Sylwestrzak, a jeszcze przed przerwą drugiego gola dołożył Mateusz Michalski. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się jeszcze Konrad Gutowski oraz wprowadzony chwilę wcześniej Daniel Mąka.

Wszystkie bramki możecie już obejrzeć w materiałach Widzew TV.

12 komentarzy
Axel

Radzio! Co? Mąka!

Gregory
Odpowiedź do  Axel

Wpuścił go ? Wpuścił.
To się oddeleguj kolego, bo na chwile obecna do wyjścia w pierwszej 11 Daniel się po prostu nie kwalifikuje, mimo dobrej zmiany.
Zobaczymy ile wart jest wtedy gdy będzie wchodził przy stanie 0:0 bądź 0:1, ile wtedy zrobi.

Mar
Odpowiedź do  Gregory

Kolego takim tokiem myslenia to mozna pojechac po rajtach super snajpera Michaljevicha, ze nie jest tak wiele wart bo juz „dawno” nie strzelil, mimo ze gra w pierwszym skladzie, druzyna strzela u siebie 4 gole, a on ani nie otwiera wyniku, ani go nie konczy.

Łodziak

Panie Radku jak coś.

Czerwonoarmista

Jak zagrał Litwin,

Bary
Odpowiedź do  Czerwonoarmista

No zagrał :) Był, robił swoje. Meczu nie oglądałeś?

Odpowiedź do  Bary

Niestety nie

kicy

BRAWO DANIEL WALCZ musi mroczek w koncu zobaczyc w Tobie potenjal jaki masz POWODZENIA jakby 2 CI weszla to juz bylaby bajka

kalin

Mączka dał zmianę na pozycji numer „9” taką ze nie mam pytań…. czapy z głów, klękajcie narody

Bary
Odpowiedź do  kalin

za bardzo się podnieciłeś z tym klękaniem mi się wydaje. Ale pewnie Ci chodziło o to że Mroczek powinien mu dawać więcej minut i ja też tak sądzę (i pewnie jak z 80% reszty naszej WiaRy)

xjxrpRadek0511

Mączka jesteś koleś!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bartek

Daniel juz w ubieglym sezonie nie mial sily na caly mecz nawet jak wychodzi w 11 to schodzil przed koncem. Mysle ze to fajny zawodnik na zmiane na podmeczonego rywala, wchodzi i jak widac ambicja go rozpierdala takich walczakow nam trzeba ale na 11 to moim zdaniem za malo