Widzew – Stal (foto) cz. I

7 października 2023, 20:26 | Autor:

Zapraszamy do oglądania pierwszej galerii zdjęciowej z dzisiejszego meczu Ekstraklasy pomiędzy łódzkim Widzewem a Stalą Mielec. Spotkanie zakończyło się wygraną łodzian 1:0 po pięknej bramce Andrejsa Ciganiksa.

Autor zdjęć: Zawalski FOTO

Kliknij, by przejść do galerii

7 komentarzy
Leon
7 miesięcy temu

Damy z pierwszych zdjęć to z jakiej sekcji?

Grzesiek

Chociaż wynik dzisiejszego meczu nie jest może aż tak wysoki, efektowny i piękny, jak bramka Ciganiksa, to jednak samo zwycięstwo na pewno ważne wartościowe i cenne — zwłaszcza w kontekście innych wyników spotkań tej kolejki. Mam nadzieję, że przerwa reprezentacyjna pozwoli jeszcze bardziej poprawić grę Widzewa i wpłynie na to, by jego dorobek punktowy po meczu z Ruchem był o trzy punkty większy…

dowcipniś

Pawłosia dzisiaj nie było widać, nie wiem czy to podwojone krycie czy oszczędzanie się na nowy klub- tak to wygląda z trybun
Młodzi nic nie wnoszą, jakbyśmy grali w 10 ciu ale grać muszą bo kasy nie ma.
Martwi mnie tylko Sechu, niecelnie podania,straty… mam nadzieję że gościu się odbuduję w przerwie bo umiejętności Ma by kierować grą.

Ja tak skromnie tylko napisze że moja córka po raz pierwszy wyprowadzała Widzew na mecz . Wiecie kogo??? tak zgadza się Ciganiksa :-) na następny mecz proponuje by wprowadzała Pawłowskiego to strzeli 3:-)))