Widzewiacy jeszcze nie kończą treningów

1 grudnia 2019, 08:25 | Autor:

Wygranym meczem w Stargardzie piłkarze Widzewa zakończyli rundę jesienną. Teraz czekają ich trzy miesiące bez ligowych spotkań, z których część przeznaczą na odpoczynek, a część na przygotowania do wiosny.

Na razie podopieczni Marcina Kaczmarka nie kończą jednak jeszcze treningów. W najbliższym tygodniu czeka ich krótki okres roztrenowania i dopiero po nim wszyscy będą mogli rozjechać się w rodzinne strony. Tam odpoczną, choć z całą pewnością aktywnie, bo wszyscy dostaną indywidualne rozpiski treningowe, z których zostaną rozliczeni.

Widzewiacy do zajęć wrócą w styczniu, najprawdopodobniej na początku drugiego lub trzeciego tygodnia. Początkowo ćwiczyć będą na Łodziance, a później wyjadą na zapowiadane krajowe zgrupowanie. Jego miejsce na razie nie zostało potwierdzone, ale najwięcej mówi się o Cetniewie.

Po powrocie, zawodnicy Widzewa znów przez chwilę pracować będą przy ul. Małachowskiego, a następnie ruszą na drugi z obozów. Wiele wskazuje na to, że pierwszy raz od reaktywacji klubu udadzą się za granicę, do Turcji. Na konkrety musimy jednak jeszcze poczekać.

Ostatnie dni przed wiosenną inauguracją zespół Kaczmarka z całą pewnością spędzi już w Łodzi. Tam będzie przygotowywać się do domowego spotkania z Olimpią Elbląg, które odbędzie się w ostatni weekend lutego.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x