Widzewiacy wracają do treningów

12 sierpnia 2019, 12:15 | Autor:

Po wolnej niedzieli, dziś późnym popołudniem piłkarze Widzewa wznawiają treningi – informuje widzew.com. Przed wyjazdem na sobotnie spotkanie z Olimpią Elbląg podopieczni Marcina Kaczmarka ćwiczyć będą sześciokrotnie.

Po raz pierwszy w tym tygodniu widzewiacy spotkają się na Łodziance dziś o godzinie 18:00. Najwięcej pracy czeka ich we wtorek, gdy trenować będą dwukrotnie – rano i po południu. Na środę i czwartek przewidziane są z kolei tylko jedne zajęcia.

Ostatni trening przed wyjazdem na mecz z Olimpią zaplanowany został na piątkowe przedpołudnie. Po nim wyselekcjonowana grupa piłkarzy wsiądzie w autokar i uda się do Elbląga, gdzie spędzi noc, a w sobotę zagra z liderem II ligi. Tydzień zakończy się niedzielnym rozruchem.

Wciąż niewiele wiadomo na temat stanu zdrowia kontuzjowanego Przemysława Kity. Dziś napastnik przejdzie badanie rezonansem, które da odpowiedź na pytanie, czy i jak długo strzelec trzech bramek dla Widzewa będzie musiał pauzować. Bez żadnych ograniczeń powinien za to już trenować Marcel Gąsior.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x