S. Rudol: „Musimy dbać o swój styl”

12 sierpnia 2019, 08:36 | Autor:

W piątek trzeci mecz w barwach Widzewa rozegrał Sebastian Rudol. Obrońca po raz pierwszy zachował czyste konto, ale nie ustrzegł się błędów. Z ich powodu nie był zadowolony ze swojego występu.

Choć widzewiacy wygrali, ich gra pozostawia jeszcze sporo do życzenia. Tego samego zdania jest defensor. „Na pewno było ciężko. Uważam, że z tych trzech meczów ten był w naszym wykonaniu najsłabszy. Zagraliśmy jednak na zero z tyłu, wygraliśmy, a o to chodzi w piłce nożnej” – powiedział Rudol

24-latek był jednak zadowolony z końcowego efektu, czyli trzech punktów. „W naszej grze było sporo nerwowości, ale jesteśmy nową drużyną i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej. Liczy się wynik, bo za kilka tygodni wszyscy będą pamiętali tylko trzy punkty. Na piękna grę przyjdzie czas” – stwierdził zawodnik.

Rudol po raz pierwszy mógł zagrać na stadionie Widzewa. Był pod dużym wrażeniem łódzkiej publiczności. „Atmosfera była niesamowita. Wszystko to, o czym opowiadali mi koledzy, okazało się prawdą. Oby tak dalej, mam nadzieję, że na Widzewie zbudujemy taką twierdzę, że kto by tu nie przyjechał, nie wywiezie punktów” – wyjawił defensor.

Jak były gracz Pogoni Szczecin poradził sobie w pierwszych meczach na niższym poziomie rozgrywkowym? „Gdy schodziłem do drużyny rezerw Pogoni, grało mi się dużo ciężej niż w Ekstraklasie. W tych ligach kultura gry jest dużo niższa, a my czasem dajemy się dostosować do niej. Dlatego musimy dbać o swój styl i jestem pewien, że z meczu na mecz będzie on wyglądał coraz lepiej” – zakończył Sebastian Rudol.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x