Widzewski Górniak z wizytą u pacjentów szpitala im. Korczaka

5 grudnia 2019, 18:55 | Autor:

Kilka tygodni temu na łamach WTM przeprowadziliśmy licytację koszulki z autografami piłkarzy Widzewa. Cały zysk przeznaczony został na organizację przez kibiców z Górniaka mikołajek dla małych pacjentów szpitala im. Korczaka.

Wizyta widzewskich Świętych Mikołajów miała miejsce kilka dni temu. Poniżej prezentujemy relację z wydarzenia oraz krótką fotogalerię z niego:

Święta zbliżają się nieuchronnie, dlatego postanowiliśmy odwiedzić, i obdarować małymi upominkami dzieci, leżące na oddziałach alergii, chirurgii oraz laryngologii szpitala im. Korczaka w Łodzi.

Przygotowujemy się do tego od dłuższego czasu. Zbiórka osiedlowa, licytacja koszulki meczowej z autografami piłkarzy Widzewa i ruszamy!!! Około godziny 12 stawiamy się pod szpitalem z autem wypchanym po brzegi prezentami.

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szpitala jeden z pracowników oprowadza nas po ogromnym terenie, a My wraz ze Świętym Mikołajem rozdajemy prezenty dzieciakom, sprawiając, że na ich twarzach widać uśmiech, co bardzo Nas cieszy.

Na koniec przekazujemy również torby z różnymi zabawkami, farbami, kredkami oraz milionem innych artykułów na rzecz świetlic mieszczących się na terenie.

Jest to pierwsza akcja tego typu w Naszym wykonaniu, ale na pewno nie ostatnia!!!

Łącznie blisko 50 uśmiechów zagościło dziś na twarzach najmłodszych, jak i starszych pacjentów!

Nam pozostaje podziękować Dyrekcji, personelowi, za dzisiejszy miły dzień, Danielowi Tanżynie za pomoc w całym tym przedsięwzięciu, wszystkim kibicom za okazane serce i życzyć pacjentom oraz ich rodzinie Wesołych oraz przede wszystkim Zdrowych Świąt.

Pamiętajcie: #dobrowraca

Z KIBICOWSKIM POZDROWIENIEM
GÓRNIAK

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress