Widzewski Turniej Dzikich Drużyn za nami!

31 stycznia 2023, 08:02 | Autor:

W piątkowe popołudnie w Łowiczu odbył się Widzewski Turniej Dzikich Drużyn, zorganizowany przez łowickich kibiców Widzewa. Najlepsza okazała się ekipa Victorii Bielawy, która w nagrodę przyjedzie na mecz łódzkiego Widzewa!

Piątkowa impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zawody były przeznaczone dla dzieci do 15. roku życia, zgłosiło się łącznie dziesięć zespołów, podzielonych na dwie grupy. Na parkiecie łowickiej hali oglądaliśmy drużyny z Bielaw, Domaniewic, Kocierzewa Południowego, Łowicza czy Zdun.

W trakcie trwania turnieju nie zabrakło atrakcji dla wszystkich jego uczestników. Rozdawane były widzewskie gadżety, pokaz ratowania i obsługi defibrylatora AED zaprezentowali strażacy z Łowicza, były również liczne konkursy z nagrodami i losowania szczęśliwych numerków.

Tuż przed ostatnimi meczami na hali pojawili się piłkarze rezerw WidzewaDaniel Mąka, Konrad Niedzielski oraz Kamil Tlaga, a także były zawodnik łódzkiej drużyny Marcin Kozłowski. Była możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia i wzięcia autografu. Przez całą imprezę do dyspozycji był również widzewski Feniks, a na trybunach została zaprezentowana oprawa w postaci zimnych ogni, flag na kijach i sektorówki.

Zwycięzcami turnieju okazali się zawodnicy Victorii Bielawy, którzy pokonali w finale ekipę z Kocierzewa Południowego, dopiero po rzutach karnych. W nagrodę młodzi futboliści z Bielaw będą mogli wyprowadzić piłkarzy Widzewa na jednym z jego domowych spotkań!

Impreza okazała się dużym sukcesem. Przez halę przewinęło się mnóstwo najmłodszych kibiców i adeptów futbolu. Każdy został zaopatrzony w widzewskie gadżety. O młody narybek trybun przy Aleja Piłsudskiego 138 możemy być spokojni. Łowicz to miasto Widzewa!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x