Stępiński odebrał pamiątkową koszulkę

30 stycznia 2023, 16:35 | Autor:

W wyjazdowym spotkaniu 12. kolejki z Piastem Gliwice kapitan Widzewa zaliczył swój setny oficjalny występ w czerwono-biało-czerwonych barwach. Z tej okazji został w minioną sobotę uhonorowany przez klub.

Patryk Stępiński setny mecz uczcił zwycięstwem swojego zespołu, a także efektowną asystą przy pierwszej bramce, strzelonej przez Jordiego Sancheza. Choć łodzianie rozegrali później trzy domowe starcia, dopiero teraz działaczom udało się podkreślić wyczyn obrońcy. Przed rozpoczęciem spotkania z Pogonią Szczecin piłkarz otrzymał od prezesa Mateusza Dróżdża i dyrektora sportowego Tomasza Wichniarka pamiątkową koszulkę z numer 100, symbolizującą to dokonanie.

Obecnie Stępiński ma na swoim koncie 106 występów. W klubowej klasyfikacji zajmuje pod tym względem 64. miejsce, jeśli do końca sezonu nie opuści żadnego starcia, może awansować jeszcze o jedenaście pozycji, zrównując się z Rafałem Siadaczką. Nie trzeba chyba dodawać, że to najlepszy rezultat spośród wszystkich zawodników z obecnej kadry. Warto natomiast zauważyć, że przeciwko Pogoni już po raz 80 zagrał Dominik Kun. W historii Widzewa daje mu to 88. miejsce, ex aequo z Dudu Paraibą i Jerzym Zajdą. Trzeci spośród aktualnych widzewiaków jest Marek Hanousek.

Więcej o październikowym jubileuszu Stępińskiego pisaliśmy TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michu
1 rok temu

Można gdzieś zobaczyć pełny ranking?

Rysiek
Odpowiedź do  Michu
1 rok temu

Popieram proszę wstawić ranking

błąd
1 rok temu

Stępiński dostał koszulkę za 100. ligowy występ w barwach Widzewa, który miał miejsce podczas meczu z Koroną.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x