Można już zwalniać miejsca na mecz z Jagiellonią

30 stycznia 2023, 12:33 | Autor:

Już w najbliższy piątek, 3 lutego, piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejny mecz rundy wiosennej. Rywalami podopiecznych Janusza Niedźwiedzia będzie drużyna Jagiellonii Białystok. Od niedzieli można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Ponieważ kibice czerwono-biało-czerwonych kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od niedzieli, 29 stycznia, od godziny 12:00 do środy, 1 lutego, do końca dnia. W czwartek, 2 lutego, w południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z „Jagą” zacznie się w piątek, 3 lutego, o godzinie 20:30.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
20
0
Would love your thoughts, please comment.x