Wisła – Widzew (kulisy)

1 marca 2024, 23:38 | Autor:

Pełne dramaturgii i zwrotów akcji spotkanie pucharowe w Krakowie wciąż odbija się widzewiakom czkawką. Jeśli mimo niepowodzenia w meczu z Wisłą ktoś chciałby przeżyć te emocje raz jeszcze, może to zrobić dzięki opublikowanym właśnie kulisom.

Materiał przygotowany przez klubową telewizję jest już dostępny w serwisie YouTube lub pod poniższym wideo.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michau
3 miesięcy temu

Jak sobie tą bramkę na 1:1 przypomnę to mnie uj strzela…

Maciej
3 miesięcy temu

Nasze chłopaki są po prostu takie fajne ziomy

rudy 102
3 miesięcy temu

Widać po dzisiejszym meczu Ruchu z Piastem, że sędzia kos najprawdopodobniej zabrał nam finał pucharu Polski na Narodowym. Splendor, renoma, pieniądze, niezapomniane kibicowskie przeżycia, wyjazd na mecz, gdzie około 20 tys, kibiców Widzewa opanowałoby Warszawę. A wszystko to przez jednego drukarza…

Pomidor2910
3 miesięcy temu

W kulisach widać jak na dłoni odepchnięcie Żyry. Wiem słaby mecz Widzewa na tle Wisły ale mimo to czuję się oszukany i ograbiiny z marzeń i finale, współczuję piłkarzom bo oni zapewne mają po tych 140 minutach gry jeszcze bardziej podłe nastroje. KOS miał zaje…. ą presję przy monitorze Var i jej nie dźwignoł. Zastanawia mnie to co powiedział, poprawcie mnie jeśli źle usłyszałem cytuję… To nie jest jednoznaczne, piłka szła w stronę słupka a on rzucił się w drugą stronę… Koniec cytatu. Czy on sprawdzał wogóle pozycję spalonego? Czy tylko potencjalny faul na Michale???Rzucił się(przecież był ewidentnie odepchnięty) commonPodejrzewam… Czytaj więcej »

Last edited 3 miesięcy temu by Pomidor2910
mcmurphy
Odpowiedź do  Pomidor2910
3 miesięcy temu

Gdyby na miejscu Widzewa grała legia drukarz od razu by gwizdnął spalony/faul bez oglądania VARu.

rudy 102
Odpowiedź do  Pomidor2910
3 miesięcy temu

sędzia kos zastosował prawo, tak jak on je rozumie. Na to nie ma rady, w żadnej dziedzinie życia. W nagrodę w ten weekend poprowadzi mecz ligowy, zarobi parę groszy… w przeciwieństwie do Widzewa.

Mat
3 miesięcy temu

Ludzie, kto normalny bedzie sie torturowal ogladaniem tego? Niesmak po meczu zostanie na lata i nie mowie tu o sedziowaniu a letargu i fatalnej postawie Widzewa w tak waznym meczu (z 1 ligowcem). I jeszcze dodatkowa porcja belkotu naszego trenera filizofa, choc to akurat troche przynejmniej wyjasnia czemu potem nasi graja w letargu i nie wiedza co sie wokol nich dzieje. Ogolnie kulisy dla ludzi o mocnych nerwach i duzej tolerancji na przygladanie sie beznadziei.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x