Wisła – Widzew (skrót)

29 lutego 2024, 00:03 | Autor:

Nie było happy endu w krakowskim thrillerze. Widzew w dramatycznych okolicznościach pożegnał się z pucharowymi rozgrywkami, przegrywając po dogrywce z Wisłą.

Oba gole „Biała Gwiazda” strzeliła w samych końcówkach: regulaminowego czasu gry i dogrywki. Poniżej skrót tego niecodziennego starcia.

11 komentarzy
Rysiek
2 miesięcy temu

Ale się dziś czuje jakby mnie ktoś zdradził. Fatalne uczucie ale dostać 2 branki takie to musi być szok. A było już tak blisko. Porażka na własne życzenie

twoje masło
Odpowiedź do  Rysiek

Dokładnie, a już miałem nadzieję że będzie lepiej. Kastrati – dramat :/

xpppx

Brak słów

Kamil Ż

Przecież Rondić stał na linii a linia nie wlicza się do pola karnego. O co chodzi?

Mariusz
Odpowiedź do  Kamil Ż

Oczywiście, że się wlicza

Kamil Ż
Odpowiedź do  Mariusz

Ile razy piłka była na linii ustawiana a karnego nie było? Chyba, że się przepisy zmieniły?

pan x

Odpalenie pierwszych rac 60 tys zł o zakaz stadionowy na wyjazd Odpalenie drugich raz przedłużony mecz i stracona bramka w koncówcę straty w setkach a może mln złotych na przyszłość dla klubu. Wku…. kibiców po meczu BEZCENNE

twoje masło
Odpowiedź do  pan x

to jest dramat, jak można mieć takie siano we łbie

Marko

Wisła nie była lepszą drużyną, ale wybiegała to zwycięstwo, wyszarpała a my zachowaliśmy się jak przysłowiowe pierwszaki. Pomijając czy prawidłową oceną było dołożenie do podstawowego czasu meczu aż 17 minut nie można zwalać winy na tą decyzję. Wystarczyło zwłaszcza w końcówce dłużej pograć piłką, zagrać pod faul a nie doprowadzać do sytuacji w, której prawie cała drużyna przeciwna wchodzi w twoje pole karne. Niestety Widzew zaprezentował inne oblicze drużyny niż w meczu z górnikiem a szkoda.

nody64

proszę mnie nie denerwować tym skrótem! miałem tego dość wczoraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirko

Tak na prawdę to Widzew jedzie na farcie. Z Górnikiem miał szczęście bo mogło byc różnie gdyby Podolski strzelił na 2:2. Trzeba mieć więcej umiejętności niż farta.