Władze Widzewa podsumowały sezon

31 maja 2019, 13:24 | Autor:

We wtorek doszło do spotkania pomiędzy władzami Widzewa a przedstawicielami dwóch stowarzyszeń kibicowskich, OSK „Tylko Widzew” i „Fanatycy Widzewa”. Właśnie światło dzienne ujrzała prezentacja, przygotowana z tej okazji.

16-stronicowy dokument podzielony został na kilka części. W pierwszej opisano aspekty sportowe minionych rozgrywek. Wskazano w nich dwie główne przyczyny braku awansu piłkarzy Widzewa do I ligi: brak jakościowego uzupełnienia zespołu oraz błąd w przygotowaniach do rundy wiosennej. Dodano również wzmiankę o pozostałych elementach, np. braku motywacji graczy czy zmianie trenera.

Druga część skupiła się na funkcjonowaniu klubu od strony organizacyjnej. Poinformowano w niej o zmianach, które w trakcie sezonu zaszły w Widzewie. Oceniono też istotne obszary działalności: marketing i sprzedaż, sklep, infrastruktura, PR oraz akademia. Część ocen była pozytywna, część zaznaczała, że istnieją elementy do poprawy.

Na koniec, władze łódzkiego klubu wskazały osiemnaście punktów w obszarze sportu, w których podjęte zostały działania po zakończeniu sezonu. To m.in. wdrożenie procesu transferowego, renegocjacje kontraktów czy reorganizacja systemu badań piłkarzy. Przedstawiono też konkluzje i wnioski od strony organizacyjnej.

Pełny dokument znaleźć można TUTAJ.

25
Dodaj komentarz

19 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Znany

Mam nadzieję, że z raportem zapozna się trener Mroczkowski, bo on najlepiej zna się na piłce.

Tom87

Jedyny raport z jakim by się zapoznał to napisany przez siebie

peef9

Sorry, ale taką prezentację to ja robiłem na studiach na odpierdol, jak chciałem zaliczenie uzyskać. Amatorszczyzna i przerzucanie się winą.

WorstDayEver

to jest pewnie szczyt mozliwosci intelektualnych tych preziów

Juri

Dla mnie te dane to są tajemnicą przedsiębiorstwa i zarząd ma DNA Widzewa jak Jan Tomaszewski przy całym szacunku do jego gry „z orłem na piersi”!

Kimmey

„TUTAJ” nie jest podlinkowane.

Edit: Już działa :)

Yeti

Prezentacja na poziomie gimnazjalnym! Mega amatorka!!!

Torres

No właśnie ,,mega”powiało gimbazą jak chuj !:)

Jazz1910

Ja pier***lę, to jest raport o stanie klubu? Czy zarys szkicu projektu do przygotowania przez jakiegoś przedszkolaka? :-/

Majcia

Raport jest, winnych nadal brak
Nie ma nikogo honorowego – kto by się wkońcu podał do dymisji tak sam od siebie

Piotr K

Gdzie są pieniądze na jakich zasadach podpisywane umowy ?!Koniec kółka wzajemnej adoracji ! Musimy patrzeć im na ręce w kwestii finansowej ?! Na jakich zasadach były podpisywane umowy z innymi firmami, wykonującymi usługi dla Widzewa, czy wszystkie były potrzebne czy służyły do korzystania z dobrodziejstw dużego budżetu, czy były one podpisywane ponieważ te firmy oferowały najlepsze warunki czy po znajomości ?! Może warto zacząć robić PRZETARGI na jasnych zasadach otwarte i jawne. Czy firmy te nie były powiązane z firmami osób oraz osobami sprawującymi władze i decydującymi o tym. TAK catering ochrona też. Kto w klubie odpowiada za finanse..! I… Czytaj więcej »

siames

co to jest? to nawet korpogadka na pozimie nie jest

Derek

Konsekwencje „mała liczba graczy którzy w trudnych momentach wytrzymywali by presję i prowadzili zespół do zwycięstwa” w pierwszej części sezonu gracze wytrzymywali presję i w trudnych momentach dawali impulsy np Kristo. Irytuje fakt, że z jakiegoś powodu piłkarze nie porfaili w rundzie wiosennej pokazać tej pewności co jesienią. W 3 lidze był trudny moment w ostatnim meczu sezonu i tam udało się to. Przy tansferach trzeba będzie prócz umiejętności wyegzekwować w jakiś sposób od zawodników właśnie to czy w trudnych momentach będą dawać radę bo Widzew jest specyficznym klubem gdzie praktycznie cały czas piłkarze są pod presją.

Dawid8777

Najlepiej winić człowieka którego juz dawno nie ma w klubie hehe wszyscy do okola winni tylko nie oni swoimi durnymi decyzjami. Nie twierdzę że Mroczek zrobił wszystko dobrze ale to piłkarze powinni wyrazić swoją opinię na temat przygotowania. To oni powinni zgłosić że źle się czują słabo fizycznie. Pisanie takiego banalnego raportu to amatorka na kilometr wiadomo bylo że zwala wszystko na drugiego. Czytam na Widzewiaku że byly złe wyniki prób watrobowych bo piłkarze byli źle przygotowani przemęczeni tylko co mają próby watrobowe do złego przygotowania hehe. Teraz widać jak piłkarzyki się prowadzili alkohol zła dieta po mące odrazu było… Czytaj więcej »

Piotr

Kolego próby wątrobowe wskazują problemy zdrowotne, alkoholowe i wiele innych w tym tzw. przeciążenie organizmu wysiłkiem fizycznym itp. Z pozostałymi opisanymi przez Ciebie wnioskami trudno się nie zgodzić. Pozdrawiam

Dawid8777

Tak ale przy zdrowym trybie życia nie powinno być problemów z wynikami prób nawet przy dużym wysiłku. Jeśli tak by było to wszczy piłkarze by mieli z tym problemy, po przeciążeniu organizm powinien się zregenerować w 2 – 3 tyg. Widocznie piłkarze za zdrowo się nie prowadzili skoro nadal mieli wyniki słabe. Może i Mroczek ich za bardzo zjechał ale żeby przez całą rundę czuć zmęczenie? To tylko wnioski są jedne piłkarzyki mieli to gdzieś i sobie folgowali albo ich organizmy były zbyt słabe żeby wytrzymać takie przygotowania.

Real

Żenada!!! Jaki zarząd taki raport

Marcin Teodor

Nie można tego czegoś nazwać ani raportem ani prezentacją – dodatkowo napisane przez analfabetę. DNO!!!
Wszyscy są do wyjeb… przede wszystkim Zarząd i Rada Nadzorcza!

Piotr K

p. Mroczkowski zostawił zespół na miejscu premiowanym awansem przypominam

Derek

I tutaj nasuwa się pytanie nawiązując do artykułu powyżej w którym wiceprezes mówi, że nie było współpracy w dwóch kluczowych momentach czy jednym z nich było zwolnienie Mroczkowskiego i kto był za a kto przeciw. Ten, który był za zwolnieniem powinien odejść.

Sławomir

To podsumowanie sezonu z pozycji Zarządu jest w wielu aspektach błędne i mające na celu tylko przykrycie własnej winy i zatarcie,lub rozmydlenie zaistniałych faktów.Po jesieni zespół był na drugim miejscu w ligowej tabeli,więc nawet tym składem dałoby się awansować.Jedynie błędy Zarządu takie jak:brak cierpliwości,zbyt późne próby wstrząsania zespołem,informowania go o ewentualnych kontraktach piłkarzy,braku motywowania zespołu do wytężonej walki,decyzje personalne,a wreszcie dymisja trenera Mroczkowskiego,przyczyniły się najbardziej do braku awansu.Dodając do tego złe przygotowanie kondycyjne do sezonu i zatrudnienie pucybuta w roli trenera,dało pełen obraz tej klęski.W świetle tych zdarzeń widać,że Zarząd nie stanął na wysokości zadania i dlatego musi być w… Czytaj więcej »

rafal

Made my day :D :D :D ja bym sie ze wstydu spalil piszac takie rzeczy. Jak to przeczytaja prezesi innych klubow to beda ukladac dowcipy na temat tak profesjonalnego zarzadu Widzewa Łódź. Boże jak oni nas osmieszaja to jest straszne okropne i nie do przyjecia w zaden sposob.

massmess

bełkot bez szczegółów bez dowodów bez wyników bez liczb. Przeraża mnie poziom lakoniczności takiego dokumentu, który co gorsza dostępny jest ogólnie. Dużo to mówi o poziomie osób zarządzających klubem.

lukasz

Ale żenada… ja nie mogę uwierzyć w to że takie dokumenty powstają w profesjonalnej piłce. To jest jakiś żart mam nadzieję… braku chęci do awansu nie można odmówić zawodnikom? To czemu chodzą słuchy w szatni był bunt trwający 10 zremisowanych meczów. Wracamy do ‚nikt nie da Ci tyle ile Widzew Ci obieca’???

Adam

Mroczka można oceniać jak by dokończył sezon.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress