Wolborska mikołajkowa zbiórka dla dzieciaków

1 grudnia 2013, 14:23 | Autor:

Zbliża się dzień Świętego Mikołaja oraz święta Bożego Narodzenia więc wśród Widzewskiej braci zapanowała chęć pomocy dla dzieciaków. Kibice Widzewa z Wolborza, zrzeszeni w FC Division of Wolbórz organizują w tym tygodniu zbiórkę prezentów dla dzieciaków z jednego z domów dziecka. Wrzucamy informację o tym wraz z prośbą o wspomożenie ich w tej zbiórce.

RUSZAMY Z MIKOŁAJKOWĄ ZBIÓRKĄ DARÓW DLA DZIECIAKÓW Z DOMU DZIECKA !! CO ZBIERAMY ??
1. ZABAWKI – szeroko rozumiane pojęcie czyli : maskotki, gry planszowe, puzzle itd. Każdy z nas ma z pewnością domu jakieś niepotrzebne zabawki z dzieciństwa może po rodzeństwie młodszym być może po większych już dzieciach.
2. KSIĄŻKI I KOLOROWANKI – zbieramy również książki dla dzieci, kolorowanki, zeszyty i artykuły szkolne dla najmłodszych.
3. SŁODYCZE – wiemy jak bardzo dzieciaki lubią słodycze i chcemy osłodzić im to życie na tyle, na ile tylko możemy.
4. PRODUKTY SPOŻYWCZE O DŁUGIM TERMINIE PRZYDATNOŚCI – makarony, kaszki dla dzieci, budynie , ryż

Kosze na dary ustawione będą od poniedziałku w Wolborzu w sklepie u pana Radzikowskiego oraz w Goleszach u Kuli. Prowadzimy rozmowy z kilkoma sklepami i mamy nadzieję, że uda się powiększyć ilość miejsc gdzie będzie można oddawać prezenty dla dzieciaków.

Division of Wolbórz

Zbiórka potrwa do piątku, 6 grudnia. Następnie zebrane prezenty zostaną przekazane do domu dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

Wydarzenie na fb poświęcone zbiórce. Kliknij po najświeższe informacje.