Wraca promocja cenowa na mecz ze Śląskiem!

1 grudnia 2013, 14:33 | Autor:

szale

W najbliższym meczu Widzewa ze Śląskiem Wrocław, ostatnim w Łodzi w 2013 roku, ponownie obowiązywać będzie specjalny, promocyjny cennik biletów. Na stadion wejść można będzie już od 8zł!

Promocja po raz pierwszy wprowadzona została przed meczem z Lechią Gdańsk. W efekcie padł wówczas rekord frekwencji, który potem minimalnie przebiło jeszcze spotkanie z Legią, które jak zawsze wyzwoliło większą mobilizację wśród fanów z wiadomych względów.

Specjalny cennik pojawił się także przy okazji pojedynku z Pogonią Szczecin. Wtedy na stadionie im. Ludwika Sobolewskiego zjawiło się zaledwie 5 tys. widzów, ale pamiętać trzeba, że spotkanie rozgrywano w Dzień Zaduszny, a więc w okresie, gdy spora ilość ludzi wyjeżdża w Polskę, by odwiedzić groby swych bliskich.

W najbliższą sobotę, w meczu ze Śląskiem, wraca promocja dotycząca jednorazowych wejściówek. Na Zegar i Niciarkę wejdziemy już za 15zł, a na Prostą za 20zł. Od tych cen obowiązuje także rabat przysługujący fanom do lat 14, seniorom powyżej 65 roku życia, a także kobietom.

Specjalny cennik na mecz Widzew – Śląsk:

Trybuna B – 15 zł /  *
Trybuna C – 20 zł / *
Trybuna C+ – 25 zł / *
Trybuna D – 15 zł / *

* do ww. cen obowiązują stałe zniżki dla kobiet oraz młodzieży do lat 14 – wyniosą one do 50%.

Apelujemy o liczne przybycie na ostatnie w tym roku spotkanie z udziałem piłkarzy Widzewa! Prosimy także o przekazywanie wszystkim znajomym informacji o obniżonych cenach biletów i zachęcanie ich do uczestniczenia w meczu i głośnego dopingowania drużyny.
Widzew Cię potrzebuje, kibicu!