Wolsztyński nie jest już piłkarzem Widzewa. Trafił do Arki
20 sierpnia 2020, 19:12 | Autor: Kamil
Rafał Wolsztyński nie jest już piłkarzem Widzewa Łódź – poinformowała właśnie oficjalna witryna klubowa widzew.com. Napastnik przeniósł się na zasadzie płatnego transferu definitywnego do spadkowicza z Ekstraklasy, Arki Gdynia.
Wychowanek Concordii Knurów trafił na al. Piłsudskiego na początku 2019 roku, jeszcze za kadencji Radosława Mroczkowskiego. Choć początkowo miał spore braki fizyczne, w rundzie wiosennej spisywał się bardzo dobrze i kilkukrotnie uratował punkty widzewiakom. Ostatecznie zanotował na swoim koncie cztery bramki, które jednak nie pomogły czerwono-biało-czerwonym w wywalczeniu awansu do I ligi.
Latem Wolsztyński był szykowany na gwiazdę drużyny, ale plany te zmienił transfer do klubu Marcina Robaka. Młodszy napastnik został tylko jego zmiennikiem, z czym do samego końca nie mógł się pogodzić. Ostatecznie w barwach Widzewa zagrał w czterdziestu jeden ligowych meczach, w których strzelił trzynaście goli. Dwukrotnie pojawił się też na boisku w starciach Pucharu Polski, w tym jeszcze tydzień temu w Skierniewicach.
Jak się okazało, był to jego ostatni występ w barwach czterokrotnego mistrza Polski. 25-latek wciąż będzie jednak grał na poziomie I ligi, bo trafił na zasadzie transferu definitywnego do Arki Gdynia. Już wkrótce spotka się więc ze swoimi dawnymi kolegami na boisku, tym razem po przeciwnej stronie.







Lech Poznań
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Śląsk Wrocław
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Piast Gliwice
Cracovia
Korona Kielce
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn