WTM Live: Arka – Widzew
18 sierpnia 2021, 19:00 | Autor: KamilDziewięć punktów w trzech pierwszych meczach nowego sezonu zdobyli piłkarze Widzewa Łódź. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia będą chcieli podtrzymać świetną serię, jednak nie będzie to łatwe. Dzisiaj zmierzą się na wyjeździe z celującą wysoko Arką Gdynia.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 na gdyńskim Stadionie Miejskim. Na trybunach pojawią się tylko kibice gospodarzy, ale wśród nich znajdą się przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Zawody będzie można obejrzeć w Polsacie Sport, zaś posłuchać ich na antenie RadioWidzew.pl oraz Widzew.FM.
Kliknij, by przejść do Relacji LIVE







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Gdzie te czasy kiedy można było się z Arką dogadać:)
Minęły, z Lechem kiedyś też było OK, a w dawnych latach z Ruchem było bardzo źle….to tak w skrócie bardzo krótkim :-) oby dziś 3 punkty.
Mam nadzieję że zagrają bardziej agresywnie aniżeli ostatnio
Jak słucham wypowiedzi trenerów przed meczem to nasz Niedźwiedź > niż marzec. Marzec zero pokory…. Nasz trener widać, że inteligentny gość.
Czy Tomczyk kiedyś strzeli z akcji gola 15 minuta i trzy nie wykorzystane sytuację. Królestwo za napadziora.
Jak bedzie z 11 metra i dobre wiatry
Nie wieżę że Tomczyk nie gra po układach albo że nie ma zapisu że musi grać bo jak wytłumaczyć ze on jest na boisku w 1 składzie i nie do ruszenia
Przykro ale dzisiaj bez pkt
Suma szczęścia i pecha wynosi zero. Czubakowi u nas się nie chciało. Od razu cudownie ozdrowiał. Pozew cywilny. Z Chrobrym … Fart. Trzeba to poukładać. To tylko pierwszaiga. Polska. Do pracy. I będzie dobrze. P.S Tomczyk… Mam sporo cierpliwości do niego ale… on Widzewa nie zbawi.
Napastnik na już albo niestety będzie ciężko ale Widzew na zawsze ,Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię