WTM Live: Widzew – Jagiellonia

11 lutego 2024, 13:00 | Autor:

Po blisko dwóch miesiącach przerwy Ekstraklasa wraca do „Serca Łodzi”. W meczu 20. kolejki Widzew Łódź podejmie Jagiellonię Białystok, czym obie drużyny zainaugurują rundę wiosenną. Czy widzewiacy zdołają pokonać wicelidera tabeli?

Mecz zacznie się o godzinie 15:00. Na trybunach zjawi się na komplet fanów, w tym kibice przyjezdni. Nie zabraknie na nim także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3, za to komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.

Kliknij, by przejść do Relacji LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiking
4 miesięcy temu

Z tym Kerkiem to wielkie krętactwo ,wymienili Norwega na Kerka i jak to mówią wymienił stryjek siekierkę na kijek kiedy pisałem że to błąd to jeden z was napisał 1 Kerk to kilku Hansenów

Hubert
Odpowiedź do  Wiking
4 miesięcy temu

Dzisiaj Ci krytycy Hansena zobaczą. I będą mogli porównać ile w tym meczu da nam Kerk, czyli zero, a ile da Jadze Hansen.

Hubert
4 miesięcy temu

No i gdzie te wzmocnienia zimowe, co nawet do 1 składu się nie załapały?

Silver
Odpowiedź do  Hubert
4 miesięcy temu

Chyba odpuścili ekstraklasę,skandal brak wzmocnień,brak zmian, drużyna przegrywa,a tu nie ma zmian,czy trener też odpuścił

Seweryn
4 miesięcy temu

A tym spod zegara co się odkleja? Myślałem że z Jaga mamy neutralny stosunek a tu taka niespodzianka…

Gruby
Odpowiedź do  Seweryn
4 miesięcy temu

A co się stało? Jakaś przyśpiewka w stronę Jagi? Bo chyba nie mówisz o oprawie…

Gruby
Odpowiedź do  Gruby
4 miesięcy temu

Przepraszam, teraz dopiero wszedłem na relacje. Komu się tam odkleiło tak grubo żeby Jadze cisnąć?! Co to ma znaczyć?! Niech ta ekipa z gniazda się zawija razem ze swoimi poplecznikami którym łks urywa łby jak tylko się na nich popatrzy. Nie dość, że oprawy 2- ligowe, doping dramat, zero nowych pieśni, wszystko co do minuty wyreżyserowane, klaskania więcej niż śpiewania, jakieś kolędowanie to jest prędzej. Gdzie jest nasz diabelski młyn?! Czy ktoś odważy się i zdejmie tych ludzi z gniazda i poprowadzi doping po Widzewski na pełnej?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x