WTM Live: Widzew – Jagiellonia
11 lutego 2024, 13:00 | Autor: BercikPo blisko dwóch miesiącach przerwy Ekstraklasa wraca do „Serca Łodzi”. W meczu 20. kolejki Widzew Łódź podejmie Jagiellonię Białystok, czym obie drużyny zainaugurują rundę wiosenną. Czy widzewiacy zdołają pokonać wicelidera tabeli?
Mecz zacznie się o godzinie 15:00. Na trybunach zjawi się na komplet fanów, w tym kibice przyjezdni. Nie zabraknie na nim także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3, za to komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.
Kliknij, by przejść do Relacji LIVE







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Z tym Kerkiem to wielkie krętactwo ,wymienili Norwega na Kerka i jak to mówią wymienił stryjek siekierkę na kijek kiedy pisałem że to błąd to jeden z was napisał 1 Kerk to kilku Hansenów
Dzisiaj Ci krytycy Hansena zobaczą. I będą mogli porównać ile w tym meczu da nam Kerk, czyli zero, a ile da Jadze Hansen.
No i gdzie te wzmocnienia zimowe, co nawet do 1 składu się nie załapały?
Chyba odpuścili ekstraklasę,skandal brak wzmocnień,brak zmian, drużyna przegrywa,a tu nie ma zmian,czy trener też odpuścił
A tym spod zegara co się odkleja? Myślałem że z Jaga mamy neutralny stosunek a tu taka niespodzianka…
A co się stało? Jakaś przyśpiewka w stronę Jagi? Bo chyba nie mówisz o oprawie…
Przepraszam, teraz dopiero wszedłem na relacje. Komu się tam odkleiło tak grubo żeby Jadze cisnąć?! Co to ma znaczyć?! Niech ta ekipa z gniazda się zawija razem ze swoimi poplecznikami którym łks urywa łby jak tylko się na nich popatrzy. Nie dość, że oprawy 2- ligowe, doping dramat, zero nowych pieśni, wszystko co do minuty wyreżyserowane, klaskania więcej niż śpiewania, jakieś kolędowanie to jest prędzej. Gdzie jest nasz diabelski młyn?! Czy ktoś odważy się i zdejmie tych ludzi z gniazda i poprowadzi doping po Widzewski na pełnej?
Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.