Wystartował projekt Widzew Plus!

11 marca 2023, 11:03 | Autor:

We współpracy z partnerem technologicznym Widzewa, łódzki klub wczoraj uruchomił nowy projekt. Jest to moduł crowdfundingowy Widzew Plus, pozwalający na zbieranie funduszy od kibiców i sympatyków RTS.

Projekt został przygotowany przy współpracy z firmą Stellis One, która jest partnerem technologicznym klubu. Firma ta odpowiada również za system sprzedaży biletów i zwalnianie miejsc. Wczoraj została uruchomiona nowoczesna platforma crowdfundingowa, która umożliwi zbiórkę pieniędzy w ramach funduszu infrastrukturalnego.

Jak informuje strona widzew.com, Moduł Crowdfundingowy w Stellis One obejmuje:
– Kampanię pozyskiwania funduszy, dzięki której Widzew Łódź może tworzyć kampanie pozyskiwania funduszy i zarządzać nimi, z funkcjami takimi jak konfigurowalne strony kampanii, cele pozyskiwania funduszy i śledzenie terminów.
– Przetwarzanie płatności: system przetwarzania płatności, który umożliwia kibicom dokonywanie darowizn za pomocą różnego typu płatności online
– Zarządzanie nagrodami: Umożliwia Widzewowi oferowanie korzyści kibicom na różnych poziomach gratyfikacji. Może to obejmować ekskluzywne towary, doświadczenia VIP lub inne korzyści związane z klubem lub sportem.
– Udostępnianie w social mediach: moduł zawiera narzędzia udostępniania społecznościowego, które umożliwiają kibicom łatwe udostępnianie kampanii na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram.
– Analityka i raportowanie: moduł zawiera funkcje analityczne i raportowe, które dostarczają danych na temat wyników kampanii, danych demograficznych darczyńców i innych kluczowych wskaźników.

Zadowolony z powstania takiego narzędzia jest również prezes Widzewa.Podstawą dla inwestycji będzie finansowanie zewnętrzne, przy istotnym wsparciu państwa, ale moim marzeniem jest by gros cegiełek na budowę, zarówno wirtualnie, jak i faktycznie pochodziło od kibiców, którzy są nieodłącznym elementem widzewskiego klimatu i charakteru” – powiedział Mateusz Dróżdż.

Więcej o nowym projekcie możecie przeczytać TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
86 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
86
0
Would love your thoughts, please comment.x