Wystartowało Radio Widzew!

29 lutego 2020, 16:30 | Autor:

28 lutego powiększyło się grono mediów związanych z Widzewem! Tego dnia, punktualnie o godzinie 19:10, swoją działalność zainaugurowało bowiem nieoficjalne internetowe Radio Widzew. Będzie w nim można słuchać relacji z meczów łódzkiego klubu, ale nie tylko.

Widzewska rozgłośnia radiowa istniała już kilkanaście lat temu, w czasach początków internetu w Polsce. Po śmierci jednego z jej głównych prezenterów, Radosława „Radika” Kujawy, radio się jednak rozpadło, a niszy po nim nikt nie zdecydował się wypełnić. Aż do wczoraj, gdy nadawanie rozpoczęło nowe Radio Widzew.

Jednym z najważniejszych aspektów działalności rozgłośni będą transmisje z meczów Widzewa – zarówno piłkarskich, jak i koszykarskich. Oprócz tego, w ramówce znajdzie się wiele podcastów traktujących o klubie z al. Piłsudskiego, również tych już istniejących – m.in. „Głos Rozsądku”. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Radia Widzew słuchać można W TYM MIEJSCU. Na stronie znajdą się też wszelkie archiwalne podcasty i relacje, dostępne do odsłuchu w każdej chwili.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x