Wystartowało zwalnianie miejsc na mecz z Rakowem

18 kwietnia 2024, 11:04 | Autor:

Przed zawodnikami Widzewa wyjazdowe spotkanie z Ruchem Chorzów, ale kibice mogą już myśleć o kolejnym domowym pojedynku. W spotkaniu 30. kolejki rywalem łodzian będzie Raków Częstochowa, a rozpocznie się ono 27 kwietnia o godzinie 20:00. Można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Ponieważ kibice RTS kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od wczoraj od godziny 12:00 do środy, 24 kwietnia, do końca dnia. W czwartek, 25 kwietnia, w samo południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Rakowem. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z częstochowianami zacznie się w sobotę 27 kwietnia, o godzinie 20:00.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
2 miesięcy temu

Potrzebuje 2-3 kody na mecz z Rakowem. Jeśli jest ktoś kto wie że nie będzie na meczu proszę o kontakt. [email protected]

Piotr
2 miesięcy temu

Witajcie Bracia i Siostry po szalu. Wiem, że wiele osób pyta, ale też jestem w potrzebie dwóch kodów na Raków. Jestem „emigrantem wewnętrznym” z Łodzi i teraz mieszkam w Słupsku. Jazda „w ciemno” na mecze blisko 500 km jest delikatnie mówiąc denerwująca, a kupowanie w wolnej sprzedaży graniczy z cudem. Jeśli się nie wybieracie na Raków z jakiś powodów proszę wesprzyjcie dwoma kodami, żeby można było w spokoju dojechać na mecz i spędzić kilka miłych chwil w Waszym gronie w „Sercu Łodzi”. Pozdrawiamj podaje mail [email protected]

Jura
Odpowiedź do  Piotr
2 miesięcy temu

Poszukaj na forum.

Mieczysław
2 miesięcy temu

Nazwa przeciwnika nie przyciąga, w piłkę też grają topornie i brzydko. Chyba zwolnię pierwszy raz w sezonie swoje miejsce.

WLKPfan
Odpowiedź do  Mieczysław
2 miesięcy temu

Mieczysław zwolnisz to ty miejsce w niedziele jak przyjedzie lech,a nie przecież u was miejsc pełno hehe

Last edited 2 miesięcy temu by WLKPfan
Patryk
2 miesięcy temu

Potrzebuje jeden kodzik dla znajomego A1-A4 , email [email protected].

Fan Futbolu
2 miesięcy temu

A mnie bardziej interesuje to, czy… zwolni się miejsce po Szwagrze na ławce Rakowa, jak ten nie obroni tytułu, bo o tym, że jeśli nie zagra on w pucharach, to już wiem, i czy aby na nią nie wróci sam Papszun w przypadku braku sukcesu w tym sezonie. Nawiasem mówiąc, nie po to oczywiście, by samemu wskoczyć na nią… Chciałbym przekonać się, na ile aktualna jest jeszcze niedawno wskazywana Widzewowi droga rozwoju zespołu z Częstochowy, bo o tym, że porównania osiągnięć dzisiejszego Rakowa do sukcesów samego Wielkiego Widzewa sprzed lat, które wyglądają tak, jakby pionka postawić przy hetmanie albo dupka… Czytaj więcej »

Fan Futbolu
Odpowiedź do  Fan Futbolu
2 miesięcy temu

I dupek dzwoncy oczywiście.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x