Za nami pierwszy trening przed Rakowem

24 października 2023, 14:34 | Autor:

Mecz z Ruchem, który nie doszedł do skutku to już historia. W ramach 13. kolejki Ekstraklasy łodzianie udadzą się do Częstochowy na mecz z Rakowem. Dziś oficjalnie ruszyły przygotowania do tej konfrontacji. Na pierwszych zajęciach trener Daniel Myśliwiec miał do dyspozycji 22 zawodników.

Szkoleniowiec łodzian miał dziś do dyspozycji 18 piłkarzy z pola, natomiast z Andrzejem Woźniakiem formę szlifowało czterech bramkarzy z Henrichem Ravasem na czele. Jeśli chodzi o zawodników z pozostałych formacji trener Myśliwiec musiał pogodzić się z brakiem Bartłomieja Pawłowskiego, Sebastiana Kerka, Serafina Szoty Dawida Tkacza oraz Kamila Cybulskiego. Cała czwórka zmaga się bowiem z urazami, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ

Na zajęciach zabrakło dziś z kolei Huberta Lenarta, choć powodów jego nieobecności nie znamy. Są również pozytywnie wieści. Są także dobre wieści. Na pełnym obciążeniu trenuje już Fran Alvarez.

Dzisiejszy trening to inauguracja tradycyjnego przedmeczowego mikrocyklu. W następnych dniach, do soboty włącznie, czerwono-biało-czerwoni będą pracować na Łodziance, przy czym środa zostanie poszerzona o jednostkę w siłowni. W niedzielę, w godzinach przedpołudniowych drużyna wyruszy do Częstochowy, gdzie o godz. 17:30 usłyszymy pierwszy gwizdek starcia z Rakowem.

Kadra Widzewa na wtorkowym treningu:

Bramkarze
Henrich Ravas, Jan Krzywański, Eryk Praiss, Jakub Szymański

Obrońcy
Andrejs Ciganiks, Juan Ibiza, Mato Milos, Fabio Nunes, Luis Silva, Patryk Stępiński, Paweł Zieliński, Mateusz Żyro

Pomocnicy
Fran Alvarez, Ignacy Dawid, Marek Hanousek, Antoni Klimek, Dominik Kun, Filip Przybułek, Juljan Shehu, Ernest Terpiłowski

Napastnicy
Imad Rondić, Jordi Sanchez

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x