Otworzono loże im. Andrzeja Michalczuka

24 października 2023, 16:28 | Autor:

Długo walczyło się o to, aby „Serce Łodzi” było bardziej „widzewskie”. Stworzono specjalny branding na cały stadion, wyremontowano wiele sal, a także zaczęto projekt, w którym nadaje się lożom imiona patronatów. W ten sposób na stadionie mamy „nową” lożę.

Projekt, który ma na celu nadawanie lożom imion patronatów trwa od jakiegoś czasu. Klub je rekomenduje, natomiast najemca akceptuje. Idea zaczęła się od loży firmy Avallon im. Marka Pięty, natomiast zwieńczeniem będzie loża prezydencka im. Wielkiego Widzewa.

Obecnie trwa proces otwierania kolejnych pomieszczeń. „Mecz przyjaźni” był opakowany w przeróżne atrakcje, a także wyjątkowe zabiegi, jak na przykład dwóch spikerów. Rzecz, której nie mogli widzieć kibice w ten wyjątkowy dzień, to otwarcie kolejnej loży. W niedzielę loża firmy SM System otrzymała imię Andrzeja Michalczuka – wieloletniego zawodnika Widzewa Łódź, z którym dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Polski. Nie zabrakło go również na miejscu wraz z kolegami z boiska.

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cola
8 miesięcy temu

Najlepsza Loża na Stadionie

Wlad
8 miesięcy temu

Loże najważniejsze,bo cała reszta jeden BUBEL. Tylko pomniki i loże wam we łbach chodzą !! Gdzie jest Q…wa 550 miesjsc dodatkowych dla kibiców ?? !!

Gruby
Odpowiedź do  Wlad
8 miesięcy temu

Jakich znowu miejsc? I czemu akurat 550? Bo nie masz karnetu czy o co chodzi? Wichniarek ma wziąć łopatę i młotek i zburzyć stadion a potem postawić nowy na 18,5 k czy o co chodzi? XDD

ArekBoksRTS
Odpowiedź do  Gruby
8 miesięcy temu

Widać że nie czytasz i nie obserwujesz tego co w Naszym Klubie się dzieje ..od dawna jest omawiana opcja powiększenia ilości miejsc na stadionie poprzez dołożenie paru rzędów krzesełek w dolnych partiach .

Wlad
Odpowiedź do  ArekBoksRTS
8 miesięcy temu

Jeden dolny rząd daje 550 miejsc.

Kapitan Tsubasa
Odpowiedź do  Gruby
8 miesięcy temu
eRTeeSiak
Odpowiedź do  Kapitan Tsubasa
8 miesięcy temu

Artykuł stary i dawno nieaktualny… Teraz priorytetem jest Widzew Traning Center

Wlad
Odpowiedź do  Gruby
8 miesięcy temu

Guzik cię obchodzi czy mam karnet,czy nie ! Dla kibiców Widzewa mają to zrobić ,a nie dla mnie.

Rafal
Odpowiedź do  Gruby
8 miesięcy temu

Miało być 1010 miejsc dobudowanych,

Fryderyk
Odpowiedź do  Wlad
8 miesięcy temu

Zachowuj się. Też jestem rozczarowany i wkurzony, że mimo obietnic Szora w 2019 i 2020 roku do dziś tych siedzeń dodatkowych nie ma. Ale musisz pluć jadem w takim temacie i takim momencie? Andrzej Michalczuk to był wspaniały piłkarz, zapieprzał jak miło, dawał z wątroby i był jednym z najważniejszych elementów Czerwonej Ekipy Franka Smudy. Ta loża to wspaniałe uhonorowanie jego gry w Widzewie. Poza tym jeden z nielicznych Widzewiaków „bez żadnej ryski”, bo nie odszedł do Legii, za miedzę czy gdzie indziej, a przez 10 lat był w Widzewie na dobre i złe i do dziś w Łodzi mieszka… Czytaj więcej »

Gregor
8 miesięcy temu

Zasłużył sobie na Lożę Jego Imienia.

Zenek
8 miesięcy temu

Wichniarek ,Hansen znowu brameczke ukuł.
Każdy mowił że błąd rezygnować z tego piłkarza a wy swoje…..

Misio
Odpowiedź do  Zenek
8 miesięcy temu

Tyle się mówi ostatnio o trybunale stanu ale należy się on Misiowi i jego kolegom którzy spuścili z klubu za darmo Hansena. Patrzę na Lech Jagiellonia i naprawdę kawał grajka. Wcześniej puścili za darmo Czubaka. Latem sondowala transfer pogoń ale bańka euro to za mało dla Arki. Ile my zarobiliśmy na transferach? Chyba tylko za Majkela i to wszystko. Akademia ,szkoda słów ale skupiajmy się na lożach, pomieszczeniach biurowych. A Michalczuk to był kawał grajka. Chyba też przyszedł z Bydgoszczy jak Zibi ale nie z Zawiszy. Pozdrawiam Pana Andrzeja, choć na początku grał jako Andriej

Leon
8 miesięcy temu

W galeriach nie ma zdjęć z uroczystości nadania loży imienia Andrzeja Michalczuka, za to zdjęć Ruchu więcej niż Widzewa…

Jaco
8 miesięcy temu

Michalczuk Kozak…

16
0
Would love your thoughts, please comment.x