Oświadczenie Rady Nadzorczej ws. meczu z Ruchem

24 października 2023, 10:35 | Autor:

W dalszym ciągu nie milkną echa po niedzielnym meczu Widzewa z Ruchem, który ostatecznie nie doszedł do skutku. Argumentem przewodnim takiej decyzji sędziego był zły stan murawy, z której nie można było skutecznie odprowadzić wody m.in z powodu złego działania stadionowego drenażu. Dziś na łamach oficjalnej strony ukazało się oświadczenie Rady Nadzorczej Widzewa w tej sprawie.

W oświadczeniu nie zabrakło ponownych podziękowań dla wszystkich osób, które dążyły do rozegrania spotkania. Rada zwróciła się jednak również bezpośrednio w stronę Miejskiej Areny Kultury i Sportu oraz Urzędu Miasta Łodzi

Pełną treść komunikatu prezentujemy poniżej:

Rada Nadzorcza Widzewa Łódź podczas zaplanowanego wcześniej posiedzenia, omówiła również dodatkowo aspekty związane z odwołanym meczem z Ruchem Chorzów, jak również zapoznała się z procedurami i działaniami podjętymi przez Klub.

Po zapoznaniu się ze stanem faktycznym, stoimy na stanowisku, że jako Klub użyliśmy wszystkich możliwych sposobów do skutecznego przeprowadzenia niedzielnego spotkania z Ruchem Chorzów. Z tego miejsca przyłączamy się do podziękowań dla wszystkich zaangażowanych osób oraz instytucji za pracę od wczesnych godzin porannych.

Niepokojące jest jednak, że to kolejny, najpoważniejszy w skutkach, problem związany z wpływem warunków atmosferycznych na przeprowadzenie imprezy (wcześniej mecze z Lechią Gdańsk (31 lipca 2022 roku), Jagiellonią Białystok (3 lutego 2023 roku) i przy okazji Pikniku Piłkarskiego z okazji 600-lecia Miasta Łodzi (18 czerwca 2023 roku). Odwołanie meczu ciągnie za sobą zarówno poważne konsekwencje finansowe dla klubu, jak również problemy dla kibiców, planujących często udział w wydarzeniu z odpowiednim wyprzedzeniem.

W związku z tym, że Widzew Łódź SA nie jest właścicielem, a jedynie najemcą Stadionu Miejskiego przy al. Piłsudskiego 138, Rada Nadzorcza apeluje do wynajmującego, czyli Miejskiej Areny Kultury i Sportu, a także wszystkich ciał nadzorujących tę instytucję, o podjęcie działań, mających na celu skuteczne przeprowadzenie imprez masowych, które odbędą się w najbliższym czasie. Zwracamy się także do Urzędu Miasta Łodzi o przeprowadzenie weryfikacji stanu infrastruktury stadionowej, ze szczególnym uwzględnieniem:

– systemu drenażu murawy i odprowadzania wody z murawy;

– drożności studzienek kanalizacyjnych;

– narzędzi posiadanych na wypadek złych warunków pogodowych.

Stan murawy po opadach to niestety kolejny problem związany z wynajmowaną przez Klub stadionową infrastrukturą. Wcześniej Klub sygnalizował również innego rodzaju problemy takie jak: zbyt mała liczba miejsc siedzących i parkingowych w stosunku do zainteresowania, brak ogrodzenia stadionu, brak wystarczającej przestrzeni biurowej do dyspozycji Klubu czy niefunkcjonalność infrastruktury treningowej. Oczekujemy podjęcia dialogu w zakresie strategicznych kierunków polepszania infrastruktury dla Klubu, co powinno odbyć się w ramach bezpośrednich spotkań.”

Wcześniej oświadczenie opublikował też sam klub. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
70 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Waldi
8 miesięcy temu

Pierdolenie.

Total
Odpowiedź do  Waldi
8 miesięcy temu

Fakt perdolenie,ale Hanki galerianki

kibic
8 miesięcy temu

Jeszcze tylko oświadczenia woźnego brakuje ha Takie tłumaczenie sie tylko daje do myślenia ,winny sie tylko tłumaczy .

Mr.X
Odpowiedź do  kibic
8 miesięcy temu

Możesz sobie narzekać.
Tylko jeśli masz argumenty to przedstaw na forum.
Obsługa techniczna obiektu jest w gestii MAKiS.
Ponieważ jest to już kolejny raz to oznacza, że ze strony MAKiS-u nie było działań prewencyjnych po już zaistniałych sytuacjach.
Innymi słowy.
Wygląda na to, że ktoś z MAKiS olał spraw.

Rafi
Odpowiedź do  Mr.X
8 miesięcy temu

Dokładnie. To nie wina Widzewa, że w Łodzi ma.y władze jakie mamy że Zdanowską na czele.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Rafi
8 miesięcy temu

Lepiej jakby Pis był w Łodzi co nie ??? Wtedy byłby Buda,jest PKP Cargo spółka skarbu państwa itp a prezesem PZPN znowu Boniek i wtedy by było cacy co nie :)

Tomek
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

Wypie rdalaj na kaliski kiełbasiarzu je bany.

Total
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

A tak za najdalej rok będziesz miał w Polsce ruskie onuce.tusek wpusci

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Rafi
8 miesięcy temu

Tą Zdanowska i ta władzą która jako pierwszemu w tym mieście Widzewowi wybudowała cały nowy stadion gdy klub spadał z ekstraklasay i później upadł w 1 lidze i zaczynał od 4 ligi,o darmowym dniu meczowym na starcie nie wspomnę i bazie treningowej na Łodziance której Widzew nigdy nie posiadał prócz jednego boiska przy stadionie.

Mario II
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

no historię Wielkiego Widzewa znasz…a co powiesz o łks-ie?Zacznij od Hirszberga!

Kołomir
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

Nie wklejaj debilu poraz setny tego samego. Tak jesteś ograniczony umysłowo że nie potrafisz napisać czegoś nowego.

a tam cicho być
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

A co powiesz nasz „piwco kłamstw” pilkarzom i działaczom Kolejarza Łódź? Czemuż to musieli opuścić swoje obiekty na Minerskiej? co powiesz „piewco kłamstw” zawodnikom i działaczom Energetyka Łódź którzy musieli opuścić swoje obiekty, bo wpakował się tam Kolejarz? Notabene to ten sam Kolejarz, który w zasadzie stał się częścią akademii łksu.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  a tam cicho być
8 miesięcy temu

Temu że gdyby nie ŁKS i jego baza treningowa to nadal tam by stal blaszany barak dla ciecia i blaszane przebieralnie dla zawodników,dla tego że miasto obiecało odbudować baze LKS która im zabrano pod budowę Atlas Areny i w pierwszej wizji taka baza miała byc koło stadionu ŁKS ale zmienili znowu zdanie i powstał tam parking to musieli dać jakieć tereny ŁKS i padło na Kolejarz który i tak juz ledwo zipał ,a dlaczego nie płaczesz za piłkarzami Orła gdzie powstał stadion żużlowy w miejscu ich boiska albo klubie piłkarskim Łodzianka którym tez zabrali tereny i musza je teraz dzielić… Czytaj więcej »

a tam cicho być
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

:D :D Nie łowca ale SIEWCA KŁAMSTW :D D Znów będziesz musiał mocniej pogrzebać w archiwach. Przypomnij sobie jakiż to klub, będąc dłużnikiem wobec Łodzi oddał dzierżawione przez siebie tereny w zamian za spłatę tych długów. Tak oto „zabrano pod budowę” :D :D Ciebie chyba historii Bogusiak uczył :D Orzeł stale posiada boiska, notabene pewien Marek były piłkaż łks chciał z pewnym panem prezesem związku z Orła chciał „przytulić” te tereny. Łodzianka trenuje tam gdzie trenowała. Widzew zabiegał o tereny Startu działając w porozumieniu ze Startem i zarządem tego stowarzyszenia. I tylko Kolejarz już zanika, a Energetyk już zniknął. Aha… Czytaj więcej »

defensens
Odpowiedź do  Mr.X
8 miesięcy temu

przeciez to dzban zza torów ! szkoda wogole z nim dyskutowac!
szkoda ze nie wspomnieli o przeciekajacym w kilku miejscach dachu!

Tadeo
Odpowiedź do  Mr.X
8 miesięcy temu

Debilom nie przetłumaczysz bo ilość szarych komórek mózgowych i jakość ich funkcjonowania u takich typków nie może nic więcej niż prymitywna pseudokrytyka. To chore psychicznie istoty i tylko im współczuć , a Normalnym KIBICOM WIDZEWA ŻYCZYĆ DYSKUSJI I SPOTKAŃ TYLKO Z NORMALNYMI KIBICAMI, a nie kibicami z małej litery. OPTYMIZMU I WIARY W SZCZERYCH LUDZI, KTÓRZY CHCĄ NASZ KLUB RZECZYWIŚCI WSPIERAĆ!!!

Radny Urzędu Miasta Łodzi
Odpowiedź do  kibic
8 miesięcy temu

Bezczelne oświadczenie! Miasto za chwilę będzie budowało Widzewowi infrastrukturę za grube miliony PLN, a oni śmią takie rzeczy wypisywać. Pretensje to do sędziego, jak prezes Michał Rydz powiedział. Ze strony Miasta i podległych spółek PSP oraz MAKiS zrobione było 110% co było możliwe. Pomimo, że prywatnie sympatyzuje z RTS to będę domagał się oficjalnych przeprosin ww spółek, bo to jest zniesławienie. I mam wrażenie, że Widzew nigdy nie zaprzestanie przedstawiać roszczeń. Boiska, loże, studzienki kanalizacyjne, parkingi… Co dalej, może znów wymiana murawy po roku? I to jeszcze ludzie z RN łódzcy biznesmeni. Wstyd!

Kapitan Tsubasa
Odpowiedź do  Radny Urzędu Miasta Łodzi
8 miesięcy temu

Przeprosić to powinniści wy urzędasy pożal się Boże. Ulice i drogi rozgrzebane, zatrudniacie budowlane firmy krzak po taniości oraz znajomości, a bardziej firmy znajomych. Co większa ulewa to z miasta Łódź robi się łódź podwodna i to już od wielu, wielu lat. To wy wybudowaliście stadion, który grozi katastrofą budowlaną, nadajecie się do programu – „Pomyłki inzynierów”, razem z tym za niskim tunelem, przy którym musieliście obniżać trakcję tramwajową. Gra się na boisku piłkarskim, a nie na mokradłach. Wytlumacz Pan, dlaczego po drugiej stronie miasta rozgrywanie meczu było możliwe? Chcieliście narażać Zdrowie Zawodników Widzewa i Ruchu aby grali na tak… Czytaj więcej »

Mr. X
Odpowiedź do  Radny Urzędu Miasta Łodzi
8 miesięcy temu

Bez urazy ale to zarządca (czyli MAKiS) zajmuje się utrzymaniem infrastruktury obiektu. To, że ze strony MAKiS była pomoc w przygotowaniu płyty boiska do meczu nie jest żadną łaską. Owszem. Może być złość z naszej strony na sędziego. Decyzja sędziego jest konsekwencją tego co nie było zrobione już po wcześniejszych problemach z odprowadzaniem wody deszczowej. To konsekwencje zaniedbania obsługi technicznej obiektu. Nikt nie ma pretensji do Straży Pożarnej za udziloną pomoc. Nikt nie ma pretensji do pracowników MOSiR (to nie ich obiekt) Nie ma pretensji do tych pracowników MAKiS, ktorzy na równi pomagali w przygotowaniu płyty boiska. Śmiem twierdzić, że… Czytaj więcej »

Tomek
Odpowiedź do  kibic
8 miesięcy temu

Wypie rdalaj na kaliski kiełbasiarzu je bany

lolek
8 miesięcy temu

Oświadczenia Wisły Kraków tylko brakuje,oni w oświadczeniach są mistrzami.

Tomek
Odpowiedź do  lolek
8 miesięcy temu

Wypie rdalaj na kaliski kiełbasiarzu je bany.

MalikStart
8 miesięcy temu

Przecież dopiero co rada zarzuciła jak zwalniała Dróżdżowi problem z infrastrukturą i relacje z miastem. Koncowka jest z tego co wrzucał Dróżdż. Ale to są jaja

rambo
8 miesięcy temu

Po co zajmować się jakimiś ważnymi sprawami jak można na przykład zająć się stawianiem pomnika przyjaźni, która za x lat może się skończyć (co skutkowałoby usunięciem pomnika = zmarnotrawione pieniądze).

Ko.nrad
8 miesięcy temu

I bardzo dobrze bo przecież płacą za wynajem to mają prawo wymagać bo koszty nie odbytej imprezy głównie poniesie klub a on był odpowiednio przygotowany żeby mecz się odbył nie mówiąc już o tysiącach zawiedzionych ludzi chociaż ultrasy i tak dały radę a Ci którzy za szybko wyszli niech żałują ;)

widzewtoya
8 miesięcy temu

Odpowiedz UM Lodzi:
„Dziekujemy za informacje i jednoczesnie sugerujemy nastepujace rozwiazania Waszych problemow:
1. Zrzutka kibicow na plandeke do przykrywania murawy w czasie opadow i 18 tys.plastikowych wiader, ktorymi kibice beda usuwac wode ze stadionu.
2. Zrzutka kibicow na kilka tysiecy turystycznych krzeselek, na ktorych miedzy sektorami, a takze na dole I gorze sektorow zasiada dodatkowi fani.
3. Zamiast ogrodzenia stadionu, sugerujemy 24h warty kibicow wokol niego.
4. Proponujemy przeniesienie czesci prac biurowych do mieszkan kibicow mieszkajacych najblizej stadionu.

Powodzenia!!!
Z wyrazami szacunku
Hanna Zdanowska UM Lodzi.

lolek
Odpowiedź do  widzewtoya
8 miesięcy temu

Ta na pewno by cie pozwolili krzesełka przenośne wstawić żeby latały na murawę haha

Zenek
Odpowiedź do  widzewtoya
8 miesięcy temu

Brawo.

emir
8 miesięcy temu

Właściwie nie było źle.
Dzięki Ultras Widzew, nie mam wielkiego niedosytu i poczucia straty kasy na benzynę ( 300km w jedną stronę). Doping lepszy niż na niektórych meczach, gdy piłkarze zaliczali plecy. Tak czy siak ta odyseja ch….ych kontaktów z miastem i MAKiSem jest męcząca. Czekam na jakieś efekty, bo oświadczenie to sobie sam mogę zredagować.

Lukasz
8 miesięcy temu

Zeczywiscie wszystko 12 chłopa z łopatami do ściągania wody trzeba było kibiców poprosić o pomoc a

emir
Odpowiedź do  Lukasz
8 miesięcy temu

Bo pewnie tyle było łopat :)

lolek
Odpowiedź do  Lukasz
8 miesięcy temu

18 tys jakby zrzuciło z siebie kurtki i położyło na murawę to woda by wsiąkła zaraz :)

Zenek
8 miesięcy temu

Kiedy ci ludzie przestaną robić z siebie klaunów?

Krylo
8 miesięcy temu

Te oświadczenie to mogą sobie wsadzić głęboko w cztery litery…
Jeśli od kilku lat jest problem to ja się pytam co zrobiono do tej pory?!?!
Pytam się ile było pism i do kogo w sprawie wad infrastruktury stadionu?!
Ile było odpowiedzi i kto je podpisywał, poproszę ich treść podać od ogólnej wiadomości!
Jeśli nie ma na to kwitów to możecie sobie baju baju pisać oświadczenia dalej a syf jak był tak będzie.

Igor
8 miesięcy temu

No to Stamirowski – zapierdalaj do kwiaciarni a później do Dróżdża.

Wszystko wyszło na jego a Ty okazałeś się miastową chorągiewką (miasto Cie zrobiło jak chciało)… szkoda że kosztem ludzi z Widzewem w sercu.

Starczy pseudo Prezesa, Dróżdż wracaj robota jest!

Menel.
Odpowiedź do  Igor
8 miesięcy temu

Je bany kiełbasiarzu wypad na kaluski biala parówo.

defensens
8 miesięcy temu

– W dniu poprzedzającym mecz ulewy rozpoczęły się już o trzeciej rano. Jak MAKiS od 6 rana byliśmy na nogach i próbowaliśmy usuwać zniszczenia. Niestety, woda wdarła się na poziom murawy i szatni – powiedział Piotr Szor, dyrektor MAKiS. MAKiS jeszcze w tym tygodniu będzie rozmawiał z Widzewem, o tym co robić w tak ekstremalnych sytuacjach. Niestety, nie jest to łatwe, bo przy budowie stadionów nie zakładano, że będą musiały mierzyć się z tak ekstremalnymi warunkami pogodowymi. – Urządzono polowanie na czarownice, tak jakby zły MAKiS nie pozwolił rozegrać meczu. Nic dziwnego, bo wielu ludzi było emocjonalnie zaangażowanych w to spotkanie. Ja ze… Czytaj więcej »

defensens
Odpowiedź do  defensens
8 miesięcy temu

O tym, że będą ulewy wiadomo było od wielu dni. MAKiS chce wypracować nowe rozwiązania z Widzewem. Wydawało się, przecież, że wystarczyło sprawdzić prognozy pogody i przygotować odpowiednie pompy. Przez swoje niedopatrzenie miejska spółka mogłą narazić klub na straty związane z organizacją dnia meczowego. Oby bogatsza o to doświadczenie, w przyszłości była gotowa radzić sobie z podobnymi problemami, a kibice mogli cieszyć się z dnia meczowego bez większych przeszkód.
https://lodzkisport.pl/odwolany-mecz-widzewa-urzadzono-polowanie-na-czarownice/#google_vignette

kibic
Odpowiedź do  defensens
8 miesięcy temu

Widzę że wchodzisz na wyższy level trolowania,już sam sobie odpisujesz haha

Zenek
Odpowiedź do  defensens
8 miesięcy temu

Jakie k…a ekstremalne sytuacje? Szor widział kiedyś prawdziwą ulewę czy udaje głupka? Najlepsze jest to,,wypracujemy nowe rozwiązanie systemowe” Taka ściema to w korporacji .

defensens
Odpowiedź do  Zenek
8 miesięcy temu

Najlepsze ze Szor był u nas kilka lat i tego problemu nie widzial!

Jura
Odpowiedź do  defensens
8 miesięcy temu

„Przy budowie stadionów nie zakładano, że będą musiały mierzyć się z tak ekstremalnymi warunkami pogodowymi”. Właśnie o ten brak pomyślunku i przewidywania Hanki i jej przydupasów chodzi.

rysiek1910
8 miesięcy temu

Zaraz zaraz Stadion mamy od 2017 r i co po latach nadaje się do remontu, pejsy mam od nie dawna nie mają takie problemu a u nas są problemy, ktoś za to wziął pieniądze, po 2 nasz Stadion jest za mały, kto podjął decyzję o budowie stadionu na 18,080 ty, s Urzedasy, powinniśmy mieć stadion przynajmniej o poj 22/25 tys

łowca kłamstw
Odpowiedź do  rysiek1910
8 miesięcy temu

Po primo Widzew dostał i tak stadion 3 razy większy niż była średnia frekwencja na starym stadionie,ŁKS nie ma takiego problemu ??? https://lodzkisport.pl/pogodowy-armagedon-nad-lodzia-stadion-lks-u-zalany/

a tam cicho być
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

A łks dostał jedną trybunę w sytuacji kiedy nie istniał. Zaprzeczysz i jedziemy faktograficznie czy też ogarniesz się i przestaniesz udawać, że to co piszesz ma coś wspólnego z faktami?

Dostaniesz ode mnie „starter”:

  • data upadku łksu za czasów Thilii – Urbanowicz i Kenig
  • data wycofania się z rozgrywek
  • data decyzji o budowie jednej trybuny.

Notabene to właśnie temu był poświęcony happening kibiców Widzewa pod UMŁ ws. budowy przez Łódź stadionu na Marsie. On też byłby dla nikogo.

Do dzieła „łowco tanich kawałków” popracujmy na źródłach i na faktach

Zenek
Odpowiedź do  rysiek1910
8 miesięcy temu

To nie jest ,,nasz” stadion tylko miejski.

defensens
Odpowiedź do  rysiek1910
8 miesięcy temu

to samo jest z łodzianka! kilka lat i wszystko do wymiany!
było robione na predko jak najtanszym kosztem!

a tam cicho być
Odpowiedź do  defensens
8 miesięcy temu

Łodzianka to zdaje się do prokuratury miała trafić.
Ją wybudowała firma, która tuż po zakończeniu inwestycji zbankrutowała, ale jednocześnie za sprawą urzędników z UMŁ udało jej się uzyskać zwrot kwoty gwarancyjnej co było ewidentnym bezprawiem i zbrodnią na tej bublowatej inwestycji.

Jakiś radny obecnie od Szymona I Płaczliwego miał to do proroka zgłosić, ale …

rysiek1910
8 miesięcy temu

Stadion pejsów jest droższy od naszego mają lepszy drenaż dlatego tam takich problemów niema? nasz Stadion ma 6 lat chodzi o drenaż woda nie ma uchodzic

łowca kłamstw
Odpowiedź do  rysiek1910
8 miesięcy temu

i większy na ponad 20 tys :)
„Należy pamiętać, że bryła stadionu ŁKS-u zaplanowana jest na ponad 20 tysięcy miejsc. To, że zamontowano tylko 18029, wynika z tego, że Urząd Miasta Łodzi nie chciał faworyzować żadnego z łódzkich klubów.”
https://lodzkisport.pl/rekord-frekwencji-na-stadionie-lks-u/

widzewtoya
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

Dlaczego LKS dostal stadion o duzo wyzszym standardzie? Dlaczego stadion LKS ma trzykrotnie wieksza powierzchnie bookmarking? Dlaczego stadion LKS jest prawie dwukrotnie drozszy?(wycena obiektu na dzis)

kibic
Odpowiedź do  widzewtoya
8 miesięcy temu

Prosta odpowiedz dla tego że stadion był budowany projektem stadionu który miał być jeden dla dwóch klubów ,takie były pierwotne założenia i taki projekt zrobili i nie żałowali na to kasy bo miał być to jedyny stadion dla ŁKS i Widzewa ,a że firma która miała to budować zbankrutowała i później wizje sie zmieniły na dwa stadiony,a poszli projektem który juz mieli gotowy

Radny Urzędu Miasta Łodzi
Odpowiedź do  widzewtoya
8 miesięcy temu

Odpowiedź jest prosta. Stadionem miejskim przy al. Unii sterował komitet ludzi, którzy dużo w mieście znaczą. Zwłaszcza pan Bliźniuk, który był w stałym kontakcie z panami Masłowski, Rosicki, Goss, Przybyła, Gortat, Piotrowski, panią Prezydent Zdanowską. Stąd np. dach z membrany, duży ledowy herb, biurowiec, murek nad trybunami, pionowy kąt nachylenia trybun, większa ilość dmuchaw, droższe nagłośnienie, ogrodzenie wokół stadionu, większy parking, większą ilość lóż, przygotowanie do budowy rękawu łączącego stadion z halą, możliwość dołożenia 2200 fotelików czy 4-krotnie większe pustostany pod trybunami. Stadionem miejskim przy al. Piłsudskiego sterowali zwykli kibice. Nawet zwykły kibic go projektował, zwykły kibic potem był pośrednikiem… Czytaj więcej »

kibic
Odpowiedź do  Radny Urzędu Miasta Łodzi
8 miesięcy temu

Dach to akurat był juz dyzo wcześniej takie zaprojektowany i taki musiał być.Stara trybuna miał taki dach to co pozostałe trzy miały miec inny :) A na koniec przypomnę ci kto projektował stadion Widzewa pan Ferdzyn kibic Widzewa a u nich nikt z kibiców tego nie projektował .U nich parkin tez był budowany dużo wcześniej pod Atlas Arene a po drugie gdzie na Widzewie chciałbyś zrobić większy parking jak tam nie ma miejsca bo sa bloki tory kolejowy i ulica Piłsudskiego ????

Last edited 8 miesięcy temu by kibic
widzewtoya
Odpowiedź do  Radny Urzędu Miasta Łodzi
8 miesięcy temu

I wlasnie w ten sposob buduje sie nienawisc wsrod kibicow. Nie mozemy wam dorownac osiagnieciami, sportowo czy popularnoscia, to chociaz stadion sobie pierdolniemy lepszy I to za wasze pieniadze… Dlaczego? A dlatego, ze jestesmy przy korycie I nam wolno.

Leon
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

Bryła twojej bańki zaprojektowana jest na myślenie, coż z tego, skoro wypełniona styropianem? Można powiedzieć, że jest pusta jak trybuny na alei ujni

rysiek1910
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

po chuj im taki stadion jak oni nie potrafią zapełnić ale Hanka zrobiła im prezent bo oni muszą wszystko mieć

łowca kłamstw
Odpowiedź do  rysiek1910
8 miesięcy temu

Po co Lechowi taki duży stadion stadion jak nie potrafią go zapełnić co mecz tylko max kilka razy w sezonie ,po co Wisle Kraków,Po co Pogoni,Ślaskowi.Lechii,Arce,Koronie,Jagielloni,Górnikowi,Zagłebiu Lubin,Tychom ,Cracovii,Motorowi,Wiśle Płock,Zagłebiu Sosnowiec itp

a tam cicho być
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

No i popatrz doskonale wyliczasz, tylko prawidłowych wniosków nie wyciągasz. Prawie każdemu klubowi wybudowano „za duży” stadion. Żaden nie jest w stanie go zapełnić. Jest tylko jeden klub który stadion wypełnia prawie w 100%. Jak myślisz „piewco kłamstw” temu klubowi wybudowano stadion za mały czy za duży?
Jak już wybierzesz odpowiedź to zastanów się czemu się tak stało. Wróć z wnioskami, a nie pomyl się, bo … :P

Zenek
8 miesięcy temu

Sprawa jest prosta,albo wynajmujesz ten bubel albo jak nie pasuje to niewynajmujesz.

Tommy
8 miesięcy temu

.

Last edited 8 miesięcy temu by Tommy
Tomasz
8 miesięcy temu

Psim obowiązkiem miasta jest doprowadzenie do naprawy/budowy systemu odwodnienia boiska/stadionu . Kolejnym krokiem powinno być zlecenie wykonania projektu rozbudowy stadionu .Nawet etapowo zwiększając pojemność stadionu można te koszty rozłożyć w czasie .Rozbudować do 25k z perspektywą kolejnych kroków.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Tomasz
8 miesięcy temu
  • Masz na to kasę ???? Bo na pewno miasto Łódź nie będzie rozbudowywało stosunkowo nowo wybudowanego stadionu,po trzecie dlaczego niby Zdanowska ma pomagać Widzewowi jak przed wyborami w 2018 r gdy była na stadionie to została obrażona i wszyscy krzyczeli żeby na nia nie głosować ??? Ty byś komuś pomagał jakby cie tak potraktowali w bardzo ważnym przedwyborczym czasie dla ciebie ? Najlepsze jest to że została tak potraktowana rok po tym jak oddano nowy stadion do użytku Widzewowi a kluba grał w 3 i 4 lidze na takim nowym całym stadionie
  • https://www.widzewtomy.net/wrogie-przyjecie-zdanowskiej-na-widzewie/
a tam cicho być
Odpowiedź do  łowca kłamstw
8 miesięcy temu

I znów Ty. :) No to jak sprawdziłeś juz jak to było ze stadionem dla nieistniejącego klubu? Decyzja o budowie stadionu dla Widzewa zapadła w chwili kiedy Widzew grał E-klasie. Czas upadku to czas kiedy już nie tylko rozebrano stary stadion, ale i położono fundamenty pod nowy. Polecam zdjęcia z pierwszej konferencji prasowej Reaktywacji gdzie Marcin Ferdzyn wygłasza swoje oświadczenie. CO widzisz w tle?

Ty masz ewidentny problem z czasem: albo masz go za mało i niedouczony jesteś, albo jak juz się douczysz to nie potrafisz tego co wiesz rozłożyć w czasie.

Ucz się i zwracaj uwagę na czas :P

Mr1910
8 miesięcy temu

Panie Worach jak to jest mozliwe, ze przy wymianie murawy nie zajal sie pan tematem drenażu?! Nie wstyd pany, ze wolontariusze usuwali wode lopatami do sniegu?!

Fabio
Odpowiedź do  Mr1910
8 miesięcy temu

Panu Worachowi nie jest nigdy wstyd. Ważne, że dyrektoruje i nikt mu nie podskoczy.

Wlad
8 miesięcy temu

******* platformę złodziejską-koryciarzy z urzędu miasta. I panowie z RTS. DOMAGAJCIE się ODSZKODOWANIA do ..uja pana. Niech to zgniłe miasto płaci za poniesione straty !! Co do zbyt małej ilości miejsc siedzących na stadionie….a gdzie jest te 550 dodatkowych miejsc na które szor zebrał kasę ?? !!

Last edited 8 miesięcy temu by Wlad
kibic
Odpowiedź do  Wlad
8 miesięcy temu

Hahaha zmień lekarza bo ten cie oszukuje .Czyli jak nie ma miejsc w tramwaju to tez ma ci miasto płacić odszkodowanie haha

Paweł
8 miesięcy temu

Tego samego dnia w2lidze odbył się mecz Łks-Skra bez żsdnych problemów. Obiekt też MAKIS obsługuje i lepiej wszystko działa niż na Widzewie. To trzeba raz na zawsze z miastem załatwić .

Polska
8 miesięcy temu

Większy stadion dla Widzewa!

70
0
Would love your thoughts, please comment.x