Zapowiedź 2. kolejki IV ligi

10 sierpnia 2022, 14:30 | Autor:

Nietypowo, gdyż w środku tygodnia, zostanie rozegrana druga kolejka w IV lidze. Wszystkie zaplanowane na tę serię spotkania odbędą się w środę. Oczy fanów Widzewa Łódź będą wtedy skierowane przede wszystkim na Łodziankę, gdzie, w ramach inauguracji kolejki, swój pierwszy domowy mecz w tym sezonie rozegrają rezerwy. Ich przeciwnikiem będzie następny z beniaminków, czyli Stal Niewiadów.

Tuż po rozpoczęciu meczu łodzian ze Stalą, w ciekawym starciu w powiecie bełchatowskim, ekipa Omegi Kleszczów podejmie silny GKS Bełchatów. Interesująco powinno być także w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie tamtejszy Sokół stawi czoła Orkanowi Buczek. Emocji nie powinno braknąć w Radomsku – na stadion RKS wybierze się bowiem Ceramika Opoczno.

O godzinie 18:00 na murawę wybiegną kolejne trzy zespoły. Bardzo nieprzewidywalna Pogoń Zduńska Wola uda się w daleką podróż do Wygody, gdzie czekać będzie Zryw. Z powodu odwołania sobotniego meczu, pierwszy raz na ligowych boiskach zameldują się KS Kutno oraz Boruta Zgierz – ci pierwsi zagrają u siebie z Polonią Piotrków Trybunalski, zaś zgierzanie staną w szranki z LKS Kwiatkowice. I obie te drużyny będą liczyć na odniesienie zwycięstwa.

Ostatnie spotkania kolejki zostaną rozegrane o godzinie 18:30. Podbudowani wysoką wygraną Zjednoczeni Stryków, zmierzą się z beniaminkiem z Wielunia, WKS 1957, który rozpoczął od bardzo wysokiej porażki. Kolejny z beniaminków, AKS SMS Łódź, pojedzie do Zelowa na mecz z Włókniarzem, z kolei Skalnika Sulejów czeka konfrontacja z Jutrzenką Drzewce.

Mecze 2. kolejki IV ligi:

środa, 10 sierpnia

Widzew II Łódź – Stal Niewiadów, godz. 16:30
Omega Kleszczów – GKS Bełchatów, godz. 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki – Orkan Buczek, godz. 17:00
RKS Radomsko – Ceramika Opoczno, godz. 17:30
KS Kutno – Polonia Piotrków Trybunalski, godz. 18:00
LKS Kwiatkowice – Boruta Zgierz, godz. 18:00
Zryw Wygoda – Pogoń Zduńska Wola, godz. 18:00
Skalnik Sulejów – Jutrzenka Drzewce, godz. 18:30
Włókniarz Zelów – AKS SMS Łódź, godz. 18:30
Zjednoczeni Stryków – WKS 1957 Wieluń, godz. 18:30

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x