Rezerwy Widzewa przed drugim ligowym meczem

10 sierpnia 2022, 11:00 | Autor:

Już dziś po południu, drugi mecz w walce o mistrzostwo IV ligi, rozegrają rezerwy Widzewa Łódź. Podopieczni Patryka Czubaka, pierwszy raz w sezonie, pokażą się przed swoją publicznością – ich przeciwnikiem będzie beniaminek, Stal Niewiadów. Warto wspomnieć, że transmisję z tego spotkania przeprowadzi klubowa telewizja.

Raptem cztery dni minęły od premierowej ligowej potyczki drugiej drużyny. Łodzianie bardzo pewnie pokonali wówczas WKS 1957 Wieluń 6:1. Dzięki wysokiemu zwycięstwu, widzewiacy zasiedli w fotelu lidera, a do tego listę najlepszych strzelców IV ligi otwiera jak na razie jeden z czerwono-biało-czerwonych, Konrad Niedzielski. W środowe popołudnie, młodzi piłkarze, wspierani przez starszych kolegów, staną przed szansą zyskania następnego kompletu „oczek”.

Rywalem „dwójki” będzie beniaminek z Niewiadowa, zwycięzca rozgrywek klasy okręgowej. Zespół z powiatu tomaszowskiego zremisował w swym pierwszym meczu z LKS Kwiatkowice 2:2, a więc z pewnością będzie chciał urwać punkty również widzewiakom. Dziś uwagę zwrócić trzeba będzie przede wszystkim na dwóch napastników – Mateusza Białka oraz Roberta Świątnickiego. Pierwszy z nich, nie tak dawno, zdobył na szóstym szczeblu siedemdziesiąt trzy (!) bramki w jednym sezonie, drugi zaś ma w swoim CV występy w rezerwach Widzewa. Możemy się spodziewać, że to właśnie oni będą głównymi atutami grającej siłowy futbol Stali.

Mecz ze Stalą odbędzie się na Łodziance, a pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o godzinie 16:30. Wstęp na to spotkanie jest wolny, jednak kto nie będzie mógł stawić się na trybunach ośrodka przy ul. Małachowskiego, może liczyć na tekstową Relację LIVE na łamach WTM oraz na Twitterze. Bezpłatną transmisję z zawodów przeprowadzi również klubowa telewizja Widzew TV w serwisie YouTube. Zachęcamy do oglądania oraz wspierania młodych piłkarzy!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x