Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (11-12 września)

11 września 2021, 09:00 | Autor:

Przed drużynami Akademii Widzewa kolejny ligowy weekend. W sobotę i niedzielę na boisko wyjdą niemal wszyscy reprezentanci czterokrotnego mistrza Polski, z wyjątkiem pierwszego zespołu dwunastolatków. Chrapkę na kolejne zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorów U-17 będą mieli juniorzy młodsi. Co jeszcze się zdarzy?

Po niespodziewanej porażce w Kwiatkowicach, na dobre tory będą chciały wrócić rezerwy. Podopieczni Patryka Czubaka zmierzą się na Łodziance ze Zjednoczonymi Stryków, którzy w tym sezonie stracili zaledwie trzy punkty. Zadanie będzie więc bardzo trudne. Można się spodziewać, że na murawie obejrzymy wsparcie z „jedynki”, ale jakie konkretnie, na razie nie wiemy. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, a będzie go można obejrzeć w Widzew TV. Relacja LIVE również na łamach WTM. Dzisiaj pojawimy się także na starciu juniorów starszych z SP Widzew. Ono też odbędzie się przy ul. Małachowskiego – o godzinie 17:00.

Wyjazd pod Warszawę czeka juniorów młodszych. Po ostatnim triumfie nad Jagiellonią Białystok, apetyty zawodników Łukasza Jonczyka na pewno się rozbudziły, zwłaszcza że teraz rywalizować będą z przedostatnią w tabeli Ząbkovią Ząbki. Łodzianie na pewno nie mogą jednak zlekceważyć przeciwników, którzy mają większe doświadczenie na centralnym poziomie. Poza domem zagra także druga drużyna bloku B. Ona stawi czoła SAP Andrespolii.

Prowadzeni przez Tomasza Kmiecika trampkarze pojadą do Skierniewic na spotkanie z tamtejszym Widokiem, zaś ich o rok młodsi koledzy podejmować będą na Łodziance odpowiednio Pilicę Tomaszów Mazowiecki oraz TMRF Widzew. Dwa najmłodsze roczniki Akademii Widzewa mają zaś w planach starcia z UKS Projekt Akademii MABO, Sport Perfectem Łódź i Włókniarzem Pabianice. Wszystkie te potyczki odbędą się już w sobotę.

Mecze drużyn Akademii Widzewa (11-12 września):

Widzew II Łódź – Zjednoczeni Stryków, 11 września (sobota), godz. 15:00
U-19: SP Widzew – Widzew Łódź, 11 września (sobota), godz. 17:00
CLJ U-17: Ząbkovia Ząbki – Widzew Łódź, 11 września (sobota), godz. 12:00
U-16: SAP Andrespolia – Widzew Łódź, 12 września (niedziela), godz. 10:00
U-15: Widok Skierniewice – Widzew Łódź, 11 września (sobota), godz. 12:00
U-14: Widzew Łódź – Pilica Tomaszów Mazowiecki, 11 września (sobota), godz. 10:00
U-14: Widzew II Łódź – TMRF Widzew, 11 września (sobota), godz. 12:00
U-13: Widzew Łódź – UKS Projekt Akademii MABO, 11 września (sobota), godz. 14:00
U-13: Sport Perfect Łódź – Widzew II Łódź, 11 września (sobota), godz. 12:30
U-12: Włókniarz Pabianice – Widzew II Łódź, 11 września (sobota), godz. 10:00

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x