Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (4-5 czerwca)

4 czerwca 2022, 08:00 | Autor:

Powoli kończy się runda wiosenna w wykonaniu drużyn Akademii Widzewa. W ten weekend na boisku zamelduje się dziewięć z nich, w tym dwie po raz ostatni. Mecz z liderem tabeli rozegrają rezerwy, ale kluczowe będzie zwłaszcza starcie juniorów młodszych. Oni powalczą bowiem o utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów U-17.

Najtrudniejszy test w tej rundzie mają przed sobą podopieczni Patryka Czubaka. Zmierzą się oni na wyjeździe z Wartą Sieradz, zdecydowanym liderem rozgrywek IV ligi. Ekipa Marcina Węglewskiego będzie mogła sobie dodatkowo zapewnić dzisiaj awans na wyższy poziom, więc poprzeczkę zawiesi bardzo wysoko. Początek o godzinie 18:00 na sieradzkim stadionie, a więcej o tym spotkaniu pisaliśmy w piątek TUTAJ. Relacja LIVE oczywiście na łamach WTM.

Ostatnie występy w tej rundzie Centralnej Ligi Juniorów czekają dzisiaj juniorów młodszych i trampkarzy. Ci pierwsi mają wszystko w swoich rękach – przeważają nad Łódzkim Klubem Sportowym o dwa punkty, więc do utrzymania wystarczy im pokonanie na wyjeździe Escoli Varsovia. Jeżeli jednak nie wygrają, będą musieli liczyć na to, że przeciwnicy też tego nie zrobią – oni zagrają u siebie z Legią Warszawa. Piętnastolatkowie, którzy spadli już z ligi, w finałowej kolejce podejmą Jagiellonię Białystok. Będą chcieli zakończyć ten sezon triumfem.

W sobotę na Łodziance będziemy mieli prawdziwy festiwal piłki nożnej! Na sam początek, o godzinie 10:00, rocznik 2006 zmierzy się z UKS SMS Łódź, później obejrzymy mecz CLJ U-15, a następnie – po kolei – czternastolatkowie stawią czoła RAP Radomsko i WKS Wieluń, trzynastolatkowie zaś Pogoni Zduńska Wola. W niedzielę za to, również w ośrodku przy ul. Małachowskiego, z kolegami z SP Widzew zagra najmłodszy zespół Akademii Widzewa, zobaczymy również przedstawicieli Młodego Widzewa – ich czeka starcie z TMRF Widzew.

Mecze drużyn Akademii Widzewa (4-5 czerwca):

Warta Sieradz – Widzew II Łódź, 4 czerwca (sobota), godz. 18:00
CLJ U-17: Escola Varsovia – Widzew Łódź, 4 czerwca (sobota), godz. 15:00
U-16: Widzew Łódź – UKS SMS Łódź, 4 czerwca (sobota), godz. 10:00
CLJ U-15: Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok, 4 czerwca (sobota), godz. 12:00
U-14: Widzew Łódź – RAP Radomsko, 4 czerwca (sobota), godz. 14:00
U-14: Widzew II Łódź – WKS Wieluń, 4 czerwca (sobota), godz. 16:00
U-13: Widzew Łódź – Pogoń Zduńska Wola, 4 czerwca (sobota), godz. 18:00
U-12: SP Widzew – Widzew Łódź, 5 czerwca (niedziela), godz. 15:00
U-12: TMRF Widzew – Młody Widzew, 5 czerwca (niedziela), godz. 12:00

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x