Gala „Zawsze w 13!” podsumowała sezon

4 czerwca 2022, 17:00 | Autor:

W piątkowy wieczór na stadionie przy al. Piłsudskiego zorganizowana została gala pod hasłem „Zawsze 13!”. Jej celem było podsumowanie zakończonego sezonu, a także uhonorowanie sponsorów i partnerów klubu oraz przedstawicieli organizacji oraz instytucji z nim współpracujących – czytamy na łamach witryny widzew.com.

Oficjalna część wydarzenia rozpoczęła się o godzinie 18:00. Całą imprezę prowadzili Jakub Dyktyński oraz Żelisław Żyżyński, a wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi przedstawiciele miasta, władz łódzkiego klubu, sponsorów, partnerów, instytucji i stowarzyszeń kibiców. „Trudnych chwil było dużo, ale te szczęśliwe momenty wszystko przykrywają. Dzięki wam mogliśmy wspomniany sukces osiągnąć. Cały czas jesteśmy razem, a hasło »Widzew jest niezniszczalny« ciągle jest aktualne” – mówił prezes Mateusz Dróżdż. „Dla mnie najlepszym podsumowaniem sezonu jest ta pełna sala. Jestem niewiarygodnie dumny, że mogliśmy tę drogę przejść wspólnie. W trudnych momentach czuliśmy wasze wsparcie na różnych etapach, w różnych rolach i to jest dla mnie puentą tego sezonu” – podkreślił wiceprezes Michał Rydz.

W trakcie gali podsumowany został miniony sezon, jednak nie tylko od strony sportowej, ale przede wszystkim marketingowej i biznesowej. Goście mogli obejrzeć materiał ukazujący drogę czterokrotnego mistrza Polski aż do Ekstraklasy. Po nim głos zabrał Tomasz Stamirowski. „Nasze relacje tak naprawdę wykraczają poza biznes. Łączy nas klub, łączy nas wspólna pasja, łączy nas pragnienie, by Widzew był najlepszy” – przyznał właściciel pakietu większościowego.

Najważniejszym punktem była oczywiście ceremonia wręczenia nagród. W kategorii „Aktywny marketing sportowy” zwyciężył Łukasz Tomczak, szef ET Promo, organizatora plebiscytu na zawodnika meczu. Za osobowość sezonu uznano Karola Majewskiego z firmy DiMedical, a za działania na polu społecznej odpowiedzialności wyróżniono Macieja Czopa z Immergas. Za wsparcie Akademii Widzewa nagrodzono również Roberta Dobrzyckiego z Panattoni.

Specjalne nagrody przyznał sam Stamirowski. Ich laureatami byli: za wielokrotne wspieranie Widzewa – firma ZCB Owczary z marką Termoton, Wiesław Cholewa z Murapolu oraz Remigiusz Brzeziński z Grupy WEC, za wkład w rozwój Akademii WidzewaDariusz Antczak, za pomoc w upiększaniu stadionu – Artur Leśniak z Budomalu. Medale otrzymali zaś partnerzy klubu: członek Widzewskiego Klubu Biznesu Bartłomiej Zgorzelski, wójt gminy Poddębice Piotr Sęczkowski, Fundacja Krwinka, OSK „Tylko Widzew” z marką Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy czy Uniwersytet Łódzki. Koszulkę z numerem „12”, w podziękiwaniu za wsparcie, odebrał też przedstawiciel kibiców. Gala ma być cykliczna.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gregor
1 rok temu

Co myślicie o ewentualnej możliwości zatrudnienia Zjawińskiego? Młody, wysoki, silny. Bramkostrzelny.
Wraca po wypożyczeniu z Sandecji do Lechii Gdańsk.
Ale chyba nie do wyjęcia z Gdańska?

Hans
Odpowiedź do  Gregor
1 rok temu

Piłkarsko jak najbardziej ok, ale według mnie, po dobrym sezonie w Sandecji, dostanie szansę pokazania się w Lechii w nowym sezonie.

Daniel_magical
Odpowiedź do  Gregor
1 rok temu

Jeżeli go nie chcą w Gdańsku to poco nam on. Lepiej wziąć kogoś z eks a nie chłopa co w 1lidze strzela

MYDO
Odpowiedź do  Gregor
1 rok temu

zadzwon do Wichniarka albo spytaj prezesa czy nas stac na niego…

Last edited 1 rok temu by MYDO
Rafi
Odpowiedź do  Gregor
1 rok temu

Pewnie fajnie ale prezesi się bawią.

Krzysztof
Odpowiedź do  Gregor
1 rok temu

Jeśli ma ważny kontrakt, to raczej będzie trudno. Chyba, że jest ambitny i poświęci część pieniędzy w perspektywie gry w ekstraklasie. Taki chłopak byłby nam wówczas potrzebny. Ale i tak bardzo dużo zależy od Arki. Moim zdaniem lepiej jednak wykupić Zjawińskiego niż Śpiączkę. Na pierwszym, w przypadku dobrej gry w ekstraklasie, można będzie bowiem sporo zarobić, drugi, co najwyżej może powtórzyć niezłe liczby, które wykręcił w Łęcznej. W wieku 30 lat lepszy już nie będzie.

Last edited 1 rok temu by Krzysztof
RedMan
1 rok temu

Trochę w cieniu Makucha, Szymon Sobczak ze Sosnowca 17 goli w 1 lidze w tym sezonie. Może jest szansa na wyciągnięcie go z tego zadupia?

Last edited 1 rok temu by RedMan
Aey
Odpowiedź do  RedMan
1 rok temu

Jestem jak najbardziej za. Szczególnie, że gość ma coś do udowodnienia w eks, jak go na zbity pysk z Jagi wywalili.

RedMan
Odpowiedź do  Aey
1 rok temu

Tak i chłopak udowadnia że cały czas trzyma poziom. Grać w 15 drużynie 1 ligi i strzelić 17 goli to też nie lada wyczyn

Stefański
1 rok temu

Nie lubię tego hasła, za głęboko sięga do dupy tym sponsorom. Kibice jako 12 zawodnik to nieśmiertelne hasło i stawianie jeszcze nad nami firm, które nie kochają tego klubu tylko po prostu robią biznes to jakiś żart i prowokacja godna Sylwestra Cacka i jego „charakter rodzi się w karnecie”. Sponsorowanie Widzewa to prestiż i nie musimy się tak płaszczyć przed nimi, co będzie następne? Zawsze w 46 żeby ukoronować i wymuskać tyłeczek każdej firmy z osobna? już nie wspominając o obniżeniu wartości miejsca na froncie koszulki umieszczając tam kilka firm naraz czego nie mogę im po prostu wybaczyć bo to… Czytaj więcej »

Majk
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Z jednej strony masz racje, ale… odbudowujemy się i naszą markę. Czasy są trochę inne i realia więc nie możemy marudzić na to, że małe firmy chcą nam pomagać. Chwała im za to, że zarobione przez siebie pieniądze chcą wydać na Nasz klub. A jeżeli chodzi o gigantów to będzie ich stać, żeby wykupić całe miejsce reklamowe na koszulce. Pozdrawiam

R T S
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Idż do parku ochłoń. Walnij barana o drzewo….jeszcze brakowało tego,żeby taki snopek jak ty narzekał,że są sponsorzy. Każdego trzeba witać z otwartymi rękoma. Przyprowadż tą ,,gigantyczną ” firmę to zwolnią miejsce na koszulkach.

Last edited 1 rok temu by R T S
Tom
1 rok temu

Przydalby sie nowy sponsor, z duza kasa i z prawdziwego zdarzenia, nie taki jak za Cacka. To przez takich dziadow Widzew 8 lat spedzil w nizszych ligach. W znalezieniu takiego sponsora powinien pomoc Pan Boniek. Swoja kariere zaczynal w Widzewie.

13
0
Would love your thoughts, please comment.x