Gala „Zawsze w 13!” podsumowała sezon

4 czerwca 2022, 17:00 | Autor:

W piątkowy wieczór na stadionie przy al. Piłsudskiego zorganizowana została gala pod hasłem „Zawsze 13!”. Jej celem było podsumowanie zakończonego sezonu, a także uhonorowanie sponsorów i partnerów klubu oraz przedstawicieli organizacji oraz instytucji z nim współpracujących – czytamy na łamach witryny widzew.com.

Oficjalna część wydarzenia rozpoczęła się o godzinie 18:00. Całą imprezę prowadzili Jakub Dyktyński oraz Żelisław Żyżyński, a wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi przedstawiciele miasta, władz łódzkiego klubu, sponsorów, partnerów, instytucji i stowarzyszeń kibiców. „Trudnych chwil było dużo, ale te szczęśliwe momenty wszystko przykrywają. Dzięki wam mogliśmy wspomniany sukces osiągnąć. Cały czas jesteśmy razem, a hasło »Widzew jest niezniszczalny« ciągle jest aktualne” – mówił prezes Mateusz Dróżdż. „Dla mnie najlepszym podsumowaniem sezonu jest ta pełna sala. Jestem niewiarygodnie dumny, że mogliśmy tę drogę przejść wspólnie. W trudnych momentach czuliśmy wasze wsparcie na różnych etapach, w różnych rolach i to jest dla mnie puentą tego sezonu” – podkreślił wiceprezes Michał Rydz.

W trakcie gali podsumowany został miniony sezon, jednak nie tylko od strony sportowej, ale przede wszystkim marketingowej i biznesowej. Goście mogli obejrzeć materiał ukazujący drogę czterokrotnego mistrza Polski aż do Ekstraklasy. Po nim głos zabrał Tomasz Stamirowski. „Nasze relacje tak naprawdę wykraczają poza biznes. Łączy nas klub, łączy nas wspólna pasja, łączy nas pragnienie, by Widzew był najlepszy” – przyznał właściciel pakietu większościowego.

Najważniejszym punktem była oczywiście ceremonia wręczenia nagród. W kategorii „Aktywny marketing sportowy” zwyciężył Łukasz Tomczak, szef ET Promo, organizatora plebiscytu na zawodnika meczu. Za osobowość sezonu uznano Karola Majewskiego z firmy DiMedical, a za działania na polu społecznej odpowiedzialności wyróżniono Macieja Czopa z Immergas. Za wsparcie Akademii Widzewa nagrodzono również Roberta Dobrzyckiego z Panattoni.

Specjalne nagrody przyznał sam Stamirowski. Ich laureatami byli: za wielokrotne wspieranie Widzewa – firma ZCB Owczary z marką Termoton, Wiesław Cholewa z Murapolu oraz Remigiusz Brzeziński z Grupy WEC, za wkład w rozwój Akademii WidzewaDariusz Antczak, za pomoc w upiększaniu stadionu – Artur Leśniak z Budomalu. Medale otrzymali zaś partnerzy klubu: członek Widzewskiego Klubu Biznesu Bartłomiej Zgorzelski, wójt gminy Poddębice Piotr Sęczkowski, Fundacja Krwinka, OSK „Tylko Widzew” z marką Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy czy Uniwersytet Łódzki. Koszulkę z numerem „12”, w podziękiwaniu za wsparcie, odebrał też przedstawiciel kibiców. Gala ma być cykliczna.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
13
0
Would love your thoughts, please comment.x