Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (9-10 września)

9 września 2023, 08:59 | Autor:

Kolejny ligowy weekend mają przed sobą piłkarze Akademii Widzewa Łódź. Na murawę widzewiacy wybiegną w sumie ośmiokrotnie. Ważny mecz rozegrają juniorzy starsi, zaś siedemnastolatkowie będą bronić pozycji lidera. Na zwycięską ścieżkę chcą powrócić także rezerwy Widzewa.

Po środowym remisie z Ceramiką Opoczno, podopieczni Krzysztofa Chrobaka będą chcieli zainkasować pełną pulę. Okazją ku temu będzie domowa potyczka ze Zjednoczonymi Stryków, której początek zaplanowano na godz. 12:00. Dwie godziny później na Łodziance stawią się juniorzy starsi, którzy przystąpią do ważnego pojedynku z Pogonią Szczecin. Obie ekipy mają w tabeli po cztery oczka, więc ten pojedynek będzie miał duże znaczenie dla pozycji łodzian w tabeli. 

O utrzymanie pozycji lidera w Lidze Wojewódzkiej postarają się juniorzy młodsi. Podopieczni Tomasza Kmiecika zmierzą się na wyjeździe z RAP Radomsko. Ciekawie zapowiada się również konfrontacja szesnastolatków. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego zmierzą się z rówieśnikami z UKS SMS Łódź. W podróż do Skierniewic udadzą się z kolei reprezentanci drużyny do lat 15. Łodzianie zmierzą się tam z ekipą Widoku.

Dużo pracy mają przed sobą najmłodsze roczniki. Zespół do lat 14 o godz. 12:00 stanie w szranki z reprezentantami szkółki TMRF Widzew. Trzynastolatkowie powalczą o ligowe punkty z rówieśnikami z SPSCH Widzew. Najmłodsi czerwono-biało-czerwoni sprawdzą się na tle UKS SMS Łódź

Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (9-10 września):

Widzew II Łódź – Zjednoczeni Stryków, 9 września, sobota, godz. 12:00 
CLJ U-19: Widzew Łódź – Pogoń Szczecin, 9 września, sobota, godz. 14:00 
U-17: RAP Radomsko – Widzew Łódź, 9 września, sobota, godz. 11:00
U-16: UKS SMS Łódź – Widzew Łódź, 10 września, niedziela, godz. 9:30 
U-15: Widok Skierniewice – Widzew Łódź, 9 września, sobota, godz. 9:30
U-14: Widzew Łódź – TMRF Widzew, 9 września, sobota, godz. 12:00
U-13: SPSCH Widzew – Widzew Łódź, 9 września, sobota, godz. 10:00
U-12: UKS SMS Łódź (k)- Widzew Łódź, 9 września, sobota, godz. 12:00

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x