Zarząd Widzewa podsumuje dziś 2021 rok

10 maja 2022, 08:30 | Autor:

Kibice Widzewa Łódź żyją już kolejnym meczem piłkarzy z Miedzią Legnica i ich walką o awans do Ekstraklasy, ale dzisiaj będą mogli chociaż na chwilę oderwać się od tego tematu. Przed południem odbędzie się bowiem konferencja prasowa z udziałem zarządu klubu.

Czego będzie dotyczyło spotkanie z dziennikarzami? Sprawozdania z działalności zarządu za 2021 rok. Przypomnijmy, że stosowny dokument już kilka tygodni temu opublikowany został na łamach oficjalnej witryny klubowej, a mogliśmy w nim przeczytać o wszelkich działaniach podjętych przez włodarzy Widzewa w danym czasie. Teraz zostanie on dokładnie omówiony.

Konferencja prasowa rozpocznie się o godzinie 10:00 w loży klubowej na stadionie przy al. Piłsudskiego. Chętni będą mogli śledzić jej przebieg, bo transmisja na żywo przeprowadzona zostanie na antenie Widzew TV. Najważniejsze tematy opiszemy oczywiście na WTM.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jahu Wlkp
1 rok temu

Podsumowania… No co tu dużo podsumowac z samej gry Naszych jak to widac gołym Okiem ze nie jest to To co mówili i szumnie zapowiadali przed sezonem Thle przemyślanych Wariantow na taktyke… na wolne na rogi a Nam nie wychodzi, każdy widzi jak grają nawet Nie probuje trener innych rozwiązan taktycznych. Kamil ( do Autora tekstu) prosze powiedz bo Ty chyba jestes blisko drużyny? Nie możesz chociaż zapytac/obgadac z Kims w klubie Może nawet z Trenerem by spróbowal czegos innego? Np wariant z 2 napastnikami i 4 obroncami? Bo co roku na farcie lapiemy sie albo do awansu albo Niewiele… Czytaj więcej »

Stefański
Odpowiedź do  Jahu Wlkp
1 rok temu

To dopiero byłaby amatorka gdyby trener konsultował taktykę z Kamilem z kibicowskiego portalu xD
Haha, no idź Kamil załatw 4 obrońców u Niedźwiedzia i niech ładne cieszynki opracują weź załatw tak przy okazji i może z prezesem też zagadaj niech jakieś fundusze na wzmocnienia ogarnie i Adidasa na sponsora xD
Tyle problemów a wystarczyło wysłać Kamila.
Zagadaj też z drużyną żeby skupili się bardziej przy stałych fragmentach i z Panią w sklepie żeby szybciej resztę wydawała.

Leonidas
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Problemem nie taktyka bo chwale grę od tylu i rozgrywanie piłki, tylko wykonawcy tej taktyki.

Mar
1 rok temu

Nie żyje kolejnym meczem.

Mar
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Facet zmien nick, uj wie skąd się tu wziąłeś i w co grasz, ale podszywanie się jest słabe jak taktyka łysego bajeranta

cuccuredu
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Ty też nie wiadomo w co grasz.Łysego bajeranta to sobie poszukaj w rodzinie.

Kukiz kibicuje ap.
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

No tak…….galera ma szałas.

dino
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

sam ze soba piszesz????

Młot na Idiotow
1 rok temu

Tutaj już nie ma co podsumowywać, tu trzeba natychmiast podnieść cenę karnetów i rozpocząć ich sprzedaż. Nawet 3 sezony do przodu.:)

Leszek
1 rok temu

Jak gra Widzew wiedzą już wszyscy przeciwnicy. Wiedzą że gra schematycznie, nie zaskakuje, słabo strzela i gra bardzo slabo w obronie. Nie wykorzystuje stałych fragmentów gry za to po takich łatwo traci gole. Sorry, zapomniałem że zarząd się tym nie zajmuje, Jak wszyscy wierni kibice życzę Widzewowi awansu !!!

daro
1 rok temu

Wy lepiej podsumujcie ostatnie mecze naszej drużyny bo sezon się kończy jest szansa na awans a wy duperelami się zajmujecie tym to można się zająć po sezonie a nie w takim momencie

romek
1 rok temu

Co tu podsumowywać jak wszystko jest dobrze. To mówiłem ja trener II klasy Jarząbek……

daro
1 rok temu

A tak z ciekawości to chyba ma być niedługo przedstawiony nowy dyrektor sportowy i na razie cisza

13
0
Would love your thoughts, please comment.x