„Zegar” zamknięty, ale… nie na mecz ze Skrą

10 października 2018, 13:28 | Autor:

Tylko trybuny i C otwarte będą podczas jutrzejszego spotkania reprezentacji Polski do lat 20 z rówieśnikami z Czech. W związku ze słabą sprzedażą biletów, z użytku zdecydowano się wyłączyć „Zegar”.

Choć jeszcze w poniedziałek można było kupować wejściówki na sektor D, możliwość ta została już anulowana. Jak dowiedział się WTM, wszystkie osoby, które wcześniej nabyły bilety pod „Zegar”, przeniesione zostaną na trybunę C. Obecnie w systemie dostępne są tylko sektory A5A8 C6, ale w przypadku ich wyprzedania pojawić powinny się kolejne. Impreza zgłoszona jest na 5 000 osób.

Bilety kupić można za pośrednictwem systemu KupBilet TUTAJ, a także stacjonarnie, w punktach EmpikKolporter STS. W dniu meczu otwarte będą też kasy na stadionie Widzewa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

15
Dodaj komentarz

5 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
loverewelka

Dobry tytuł :D juz sie wszystkie płaczki srały czytajac go a tu… ZONK xD

Shalamar

jesteś jak kononowicz, stadion zamknięty nie będzie niczego, to od kiedy to jest ok?

loverewelka

napisz po polsku, bo nie zrozumiałem

Shalamar

rewelacyjna odpowiedz, wybrnąłeś

Mar

Dzielisz sie z nami odczuciami jakie toba targaly, gdy zobaczyles ten tytul obsrancu?

loverewelka

kończę polemikę z tobą pajacu, ameba ma większy mózg od ciebie

Shalamar

Nie mam w zasadzie nic przeciwko racom ale są dwa warunki: wiatr musi wiać jak ostatnio, kumasz? i race trzymamy w rączkach dopóki nie zgasną całkowicie, potem to mogą je nawet na środek boiska rzucić jak już muszą

loverewelka

trzymałem więcej rac w rece niż masz zębów i wierz mi, że race nie wyrządziły tych szkód o których było napisane.

Shalamar

to co je wyrządziło? krety? czy w Naszym klubie ściemniają,być może nawet nie z własnej woli :) bo są jak platforma, czyli nie umieją myśleć logicznie?

Mar

W rece to trzymasz papier toaletowy jak srasz gamoniu

Piotr Z.

Miłośnikom rac przypominam, że następne wybory są dopiero za rok, a do tego czasu wojewoda,na wniosek policji, bez problemów zamknie trybunę albo nawet trybuny i nawet mu powieka nie drgnie.

misza

po wyborach zamknie jak Hanka Zdanka wygra

waldic4

Ale policja z wojewodą cwaniaki. Umorzyli niby za Resovie by pokazać jacy są super i nie zamknęli na Skre gdzie gości brak. Teraz za Siarkę zamkną z Belchatowem zegar i sektor gości i mają spokój z obstawą więc nie wiem skąd ta radość

Anszi

Dokładnie tak będzie. Pytanie tylko czy tak sobie można wybierać. „Wybiórcze” prawo na potrzeby wojewody i policji. Dla mnie powinno być tak: jeśli już chcą karać to decyzja do wtorku po danym meczu. Kluba ma czas 24h na odwołanie i w czwartek ostateczna decyzja. Teraz to sobie pajace politykę uprawiają kiedy ukarać Widzew. „Przed wyborami nie a po im doopierdoolimy w ważniejszym meczu”. Kabaret. Już pomijam fakt karania gdy nic nikomu się nie stało.

mrj27

” Już pomijam fakt karania gdy nic nikomu się nie stało.”
Też zostałem ukarany, gdy nikomu się nic nie stało, za 170 km/h w mieście Łodzi. Czy to ma być argument, że nikomu nic się nie stało? Na szczęście.
Prawo, to prawo, albo je przestrzegasz, albo nie i liczysz się ze wszystkimi konsekwencjami tego czynu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress