Postępowanie ws. meczu z Resovią umorzone!

10 października 2018, 10:00 | Autor:

Nie będzie kary za przerwanie meczu z Resovią, na skutek odpalenia środków pirotechnicznych. Choć nad Widzewem wisiała groźba zamknięcia części lub nawet całego stadionu, wojewoda postanowił umorzyć postępowanie.

Pierwotnie Zbigniew Rau podjął decyzję o zamknięciu trybuny pod „Zegarem” oraz sektora gości na mecz z Siarką Tarnobrzeg. Klub zdążył nawet poinformować o tej sankcji swoich kibiców, by po kilku godzinach… odwołać te słowa. Okazało się, że po politycznych działaniach na wysokim szczeblu wojewoda łódzki zmienił zdanie i karę anulował.

Wówczas padło zapewnienie, że zamknięcie części stadionu (o cały obiekt wnioskowała policja) zostanie przeniesione na kolejne spotkanie, ze Skrą Częstochowa. Na szczęście uznano, że nie ma takiej potrzeby i postępowanie umorzono w całości. Nie wiadomo jednak, czy nie zostanie wszczęte nowe, ponieważ race płonęły również na meczu z Siarką.

O tym fakcie poinformowała właśnie oficjalna witryna łódzkiego klubu. Poniżej pełna treść komunikatu w tej sprawie.

Widzew Łódź SA informuje, że wojewoda łódzki umorzył postępowanie dotyczące zakazu przeprowadzania przez klub imprezy masowej w rundzie jesiennej sezonu 2018/19. Mecz ze Skrą Częstochowa obejrzy komplet publiczności.

Postępowanie dotyczyło zdarzeń podczas meczu z Resovią. Wojewoda łódzki wziął pod uwagę obszerne wyjaśnienia złożone przez klub w tej sprawie oraz podjęte działania przez Widzew Łódź SA w celu poprawy bezpieczeństwa na stadionie podczas imprez masowych. Umorzenie jest także związane z oczekiwaniem przez wojewodę nałożenia stadionowych zakazów klubowych. Widzew Łódź SA wystąpił do organów ścigania w celu identyfikacji osób naruszających przepisy prawa podczas meczu i czeka na odpowiedź. Po jej otrzymaniu wdroży odpowiednie procedury w celu wydania zakazów stadionowych.

Jednocześnie przypominamy, że używanie środków pirotechnicznych oraz wszelkie łamanie przepisów podczas imprezy masowej naraża klub na straty finansowe i wizerunkowe. Wynikają nie tylko z ewentualnych decyzji organu administracji publicznej, ale również z kar nakładanych przez PZPN oraz obowiązku pokrycia szkód na stadionie spowodowanych użyciem środków pirotechnicznych.

Wymiana sztucznej nawierzchni boiska spalonej podczas ostatnich incydentów, to koszt 46.740,00 zł, który klub musi ponieść samodzielnie. Są to pieniądze, które mogłyby i powinny być wydane przez inne cele. Wszelkie tego typu incydenty utrudniają także prowadzenie rozmów przez klub z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

107
Dodaj komentarz

20 Comment threads
87 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
46 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dsdsdsd

no dobra, ale co z ostatnim meczem. zeby za ostatni mecz nie nałozyl kary w piatek…

Mr. X

Spoko.
Kary będą po wyborach.

loverewelka

rau teraz ma wiekszy problem niz kilka świeczek na stadionie, trzeba odwołać hanke lub ją zostawić

...

Ciebie najlepiej odwołać gościu …

loverewelka

nie pytany nie wypowiada sie

Gayrewelka

Proponuję zwrócić uwagę na ostatni paragraf komunikatu.
Rozumiem, że nasi forumowi napinacze zorganizowali już stosowną ściepę?

„Wymiana sztucznej nawierzchni boiska spalonej podczas ostatnich incydentów, to koszt 46.740,00 zł, który klub musi ponieść samodzielnie. Są to pieniądze, które mogłyby i powinny być wydane przez inne cele. Wszelkie tego typu incydenty utrudniają także prowadzenie rozmów przez klub z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi.”

dsdsdsd

przeciez race nie byly rzucone na murawe wiec nie wiem o czym oni pisza

Rhaegson

Był rzucone pod trybuny, gdzie jest właśnie ta sztuczna nawierzchnia. Jako że mówicie ciągle o tym, że kary płacicie wy, oczekujemy teraz potwierdzenia wpłaty 46.740 zł na konto Klubu.

Łukasz

nic nie było na murawie tylko były wiadra przygotowane z wodą więc nie wiem o czym piszą

loverewelka

zmień nick cwelu jebany

jędruś

NIE TAKĄ KULTURĘ WYPOWIEDZI OCZEKUJĄ PRAWDZIWI KIBICE WIDZEWA !!

loverewelka

co masz na myśli pisząc prawdziwi kibice ? BTW wyłącz ten caps…oczy bolą od tego krzyku

jędruś

POSIADAJĄCY CHOĆ TROCHĘ KULTURY !DUŻE LITERY STOSUJĘ Z UWAGI NA WZROK

loverewelka

yhym :) czyli innych czytasz, którzy pisza małymi literkami, a sam piszesz z wielkiej litery zeby Cie widzieli :)

Maniek79

jędruś czy JĘDRAS?

Goły

Prawdziwi kibice to chodzili na mecze kiedy byl syf zwany kadecja cacka w Widzewie a nie ci którzy teraz chodza bo jest to modne.
Against Modern Football!

Paweł

Milionowa czy Buczyna mówi dla niektórych niewiele

loverewelka

te gay nie jestes kibicem Widzewa, robisz tu syf, a barany popierają…brak słów

Leonidas

Man, wyluzuj. Jest dobrze, mamy stadion, wygrywamy. A jak ktoś ma inne zdanie to nie od razu wróg co go zgniic trzeba. Po prostu ma inne zdanie. Miłego.

Miłość, wiara, walka

Później kibice płaczą, że np. wykonawca murawy nic nie robi w przypadku złego stanu technicznego w ramach gwarancji. A to może być dla niego idealny pretekst do nie brania odpowiedzialności ze względu na złe użytkowanie murawy.

Kuba

A widziałeś żeby raca leciała ma murawę

Rhaegson

Na murawę nie, ale na sztuczną nawierzchnię otaczającą murawę. Kiedy wykonacie przelew na te prawie 50 tys. zł na konto Klubu?

dsdsdsd

ale ty mnie pytasz czy co ? ja jestem tylko kibicem

Rhaegson

Jak tak to każdy jest fanatykiem i każdy broni rac przez które zamykane są trybuny. Ale jak przyszło zapłacić karę to „ale jak to?? ja jestem tylko kibicem..”

Komentarz może być jeden: ŻAŁOSNE

GREG

WON POD WIATĘ PARCHU

Rob

Może wreszcie przekaz dotrze?
Całe szczęście, że czasami są wybory:)

ARCZI

Kamil pytanie do Ciebie. Zawsze tutaj deklarowałeś, że za kary klub nie płaci. Rozumiem, podobnie się zachowacie i weźmiecie na siebie kwotę 46 740,00 zł za wymianę spalonej nawierzchni boiska?

Musisz pytać osób decyzyjnych, ja do nich nie należę, nie należę też do SFW, więc nie rozumiem kierowania tego pytania do mnie. Pisałem tylko, w jaki sposób funkcjonuje mechanizm przy nakładanych karach.

Rhaegson

Teraz oczekujemy, że podzielicie pomiędzy siebie koszty. Rozumiem, że swoją część spłacisz?

dsdsdsd

arczi a widziales zeby jakas raca wylądowala na murawie ?

Rhaegson

Wylądowały na sztucznej nawierzchni pod trybunami, która otacza murawę. Kiedy przelew?

Przemek1910

To ja poproszę zdjęcia tych rac na sztucznej murawie, bo też nie mogę sobie przypomnieć, aby tam leżały.

Łukasz

Były wiadra z wodą nic nie leżało na murawie ani na sztucznej nawierzchni…z łuku na C widać idealnie

Adam

Ja twż widziałem racę wypalającą sztuczną murawę. Próbował ja gasić nogą ochroniarz

loverewelka

wracaj pejsie pod wiatę

Rhaegson

To do mnie? Jeszcze nikt mnie od elkaesiaka w zyciu nie wyzwal, cóż zawsze jakaś nowość. Szkoda tylko, że powodem jest dbanie o dobro klubu, któremu race i nakładane przez nie na Klub kary, oraz ponoszone koszty szkodzą.

Jak widać nie tylko UMŁ szkodzi Widzewowi ;)

Maciej

To pytanie do ciebie Arczi. Pokarz wszystkim owe spalone części murawy,mecz jest w sobotę jeśli jesteś kibicem Widzewa,to pewnie będziesz.W dobie telefonów komórkowych z aparatami nie powinno stanowić to dla ciebie żadnego problemu.Udowodnij wszystkim jak bardzo race zniszczyły nawierzchnię bo jakoś 16tyś ludzi nie zauważyło by race były rzucane.Ale może ty wiesz lepiej.Czekamy.

Rhaegson

Na boisko nie były rzucane! ale były zrzucane pod trybunę. Rozumiem, że uważasz zarząd Widzewa za kłamców, którzy wyssali sobie koszty z palca? Lepiej szykuj pieniądze na zrzutkę ;)

ARCZI

Nie jestem od pokazywania, czy udowadniania Tobie czegokolwiek. Jest oficjalne stanowisko klubu i do tego się odniosłem. Widocznie ludzie którzy pracują w klubie zmyślają, wysyłają nieprawdziwe informację… Ciekawe tylko po co????? Skoro są zmyślone, to czekam aż „decyzyjni” ustosunkują się do tego, wezmą tel a porobią zdjęcia, że zniszczeń nie ma. A jak nie, rozumiem z własnych prywatnych pieniędzy pokryją szkody.

loverewelka

Wszelkie tego typu incydenty utrudniają także prowadzenie rozmów przez klub z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi…
pierdolenie i tyle, gdyby sie nic nie działo na stadionie godnego uwagi, pomijajac samą gre zawodników, to kto by tu chciał sie pokazac, doping jaki jest, jest super, czasem zostana uzyte race + oprawa, które dodaja tylko smaczku. I tak wychodzimy na plus. Przeciez klub nie napisze, że race sa zajebiste i dodają kolorytu i napedzaja koniunkturę.
PS. to moje zdanie w tym temacie, komentarze i minusy możecie sobie wsadzić w tyłki. JEST PIRO JEST ZABAWA, tyle.

B4xqT

Ultrasy teraz zrzutka do czapki na sztuczną murawę przy ogrodzeniu.

Rhaegson

No ok, ale wszyscy obrońcy rac zarzekali się, że to oni ponoszą koszty takich incydentów. Kto zapłaci te niecałe 50 tys. zł? Kiedy rozpoczynacie zbiórkę?

loverewelka

wypierdalaj wiatowcu

Tom87

Tak bo Ty k**A wiesz najlepiej czy pierdolenie. Jesteś tak doświadczonym działaczem klubowym, że co Ci amatorzy z prezesem Klementowskim na czele będą pierdolić. Jak załatwisz chociaż jednego sponsora dla klubu, to wtedy możesz gwiazdorzyć, inaczej zamilcz i się nie ośmieszaj bo Twoja wiedza w tym temacie jest zerowa.

loverewelka

goowno wiesz i w dupie byłeś, a kim jestem nie dowiesz sie RODO :)

Tom87

Jesteś zbyt płytki dziecko żeby Ci cokolwiek tłumaczy także żyj dalej w swoim matrixie ;)

loverewelka

dziecka poszukaj przed lustrem :) jeśli te 87 to twój rocznik to mów mi wujku

Tom87

Napisałem, że kończę z Tobą dzieciaku dyskusję bo jesteś zbyt płytki. Chyba, że tego też nie rozumiesz, jak komunikatów klubu to cofnij się do podstawówki.

loverewelka

skoro kończysz to po co nadal nadajesz dzieciaku ? Brak argumentów…

Adrian

argumenty byly trafne, ale do idioty nie trafiają.

loverewelka

piszesz o sobie ?

danny_trejo

Race napedzaja koniunkture… Dobre :-) One napedzaja tylko chlopakow spod zegara. Nikomu nie sa potrzebne poza tymi, ktorzy je odpalaja. Co innego doping i flagi.

Pawel

pierdolenie i tyle, po meczach gdzie nie ma piro na kolejnych meczach nie ma spadku frekwencji. Ludzie przychodza na Widzew bo gra i spotkać przyjaciół a nie dla piro. Jak piro jest takie wazne to odpalac co mecz, bez kalkulowania czy na kolejnym trybuna bedzie zamknieta i na wszystkich wyjazdach bez kalkulacji czy sie opłaca jesli w nastepnej kolejce wyjazdowej jest jakis dobry wyjazd.

Tylko Widzew

Twoje wypowiedzi są śmieszne. Niedługo zakwestionujesz kwotę podana przez klub. Nie dziel czlowieku kibiców Widzewa tak jak to zrobił ten mały z Nowogrodzkiej. A swoja drogą kibice maja rację, jest piro jest zabawa jest szkoda jest przelew.

Tom87

No to teraz czekamy na info od ludzi odpowiedzialnych za to, że pokrywają wszystkie koszty finansowe ;)
Już wcześniej mówiłem, że przez tego typu zachowanie, klub będzie miał problemy ze sponsorami, ale widać niektórzy mają to w czterech literach ;)

Przemek1910

Legła też ma straszne problemy ze sponsorami ;)Ale Wy macie wyprane mózgi!

DNK

Chlopaki wola Miska wychwalac zamiast ruszyc mozgownica ale ciezko sie czegos wiecej spodziewac.

B4xqT

Misiek dołoży się do zrzutki.

Mar

Czy autorzy tekstow moga nie pogrubiac czcionki gdy pisza imie i nazwisko tego szkodnika co zamyka stadion? ?

loverewelka

Lepiej zajmijcie wyborami w UMŁ, to jest ważniejsze obecnie niż te race. Nasi muszą wygrać w wyborach, o tym myślcie. Lubicie po swoich jeździć, a o wrogo nastawionych naszemu klubowi milczycie. Pogonić sitwę z tancerką i trele-morele z tego miasta.

loverewelka

Widzewscy kandydaci do Rady Miasta:

– Rafał „Rafus” Markwant, miejsce nr 1, okręg nr 8 (Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stoki-Sikawa-Podgórze, Widzew Wschód)
– Marcin „Opal” Chruścik, miejsce nr 3, okręg nr 4 (Chojny, Lublinek-Pienista, Nad Nerem, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda)
– Sebastian Zawalski, miejsce nr 5, okręg nr 5 (Górniak, Katedralna, Stary Widzew)

Robert

Czy jest ktoś z innej opcji niż pis

Przemek1910

Oni są bezpartyjni!

kurak

Nie kłam, mam ulotki dwóch z nich a na niej widnieje klub Macierewicza, Pawłowicz, Błaszczaka, Tarczyńskiego itd… po moim trupie….. Nigdy w życiu nie zagłosuję na to ścierwo.

Rhaegson

Rozumiem, że skupienie się na więcej niż jednym problemie jednocześnie przekracza twoje możliwości ;)

loverewelka

co uwazasz za problem ? Świeczki na Zegarze czy władze miasta, które kibicują apeciakom ?

Rhaegson

Jednym problemem jest oczywiście cała ta zgraja Zdanowska, Trela, Bliźniuk itd.

Drugim problemem są chłopaczki, które jarają się jak to nazwałeś świeczkami, przez które Widzew traci finansowo i wizerunkowo.

WRZ

No na koszty tej sztucznej nawierzchni powinna być ściepa. Sam chętnie zapłacę, bo lubię racowiska, ale to faktycznie ogromna kwota.

loverewelka

popytaj ludzi, którzy byli i widzieli to na oczy, kwota jest z kosmosu, a jedyne co sie pali to stołek pod trelą i hanką

WRZ

Rozumiem, że klub otrzymał fakturę na taką kwotę skoro taką podali. Espertem od sztucznych nawierzchni nie jestem, ale chyba, by nie wymyślili kwoty z dupy jeśli by takiej nie musieli zapłacić.

loverewelka

miasto musi skądś załatwic kase na oswietlenie wiaty apeciakom ponad 1 mln, to zbieraja gdzie popadnie

WRZ

A co ten argument zmienia w kosztach dla klubu. Za takie pieniądze można zorganizować dużo dla Akademii np. Skoro ktoś nie umiał odpowiednio zabezpieczyć wypalonej racy, to jako środowisko kibiców lubiących piro na stadionach powinniśmy się poczuwać do zbiórki. Ja przeleję.Skoro się płaci PKP za szkody w specjalu to nie rozumiem czemu nie można tutaj skoro się zjebało coś na własnym stadionie???

loverewelka

zrozum, że nie było takich strat jak jest napisane, to wyssane z palca brednie, ludzie podłapali temat i robi sie syf, do pieca dokładaja przy okazji zydzi spod wiaty i na portalu kibiców Widzewa robi sie chujnia

Kwota podana przez klub jest jak najbardziej prawdziwa.

Rhaegson

Nie było takich strat? Sorry ale na ten moment mamy słowo Zarządu przeciw waszemu. Wybacz ale jednak bardziej ufam Prezesowi Klementowskiemu niż ultrasom.

Tomek

niestety mamy podobny dzien jak pod artykulem o Misku i ataku na Wisle i miasto Krakow,masowy wysyp nowych nickow,wiadomego pochodzenia i masowe plusy i minusy ( po 30,40 ) czego nie ma na codzien,Loverewelka sam walczy z kilkunastoma …Nie jestem jego fanem ale przynajmniej go rozumiem i szanuje jego filozofie kibicowania oraz fakt ze jest prawdziwym Widzewiakiem,nie jestem zwolennikiem rac ale uwazam ze to temat zastepczy w tej chwili,kiedy mamy przeciw sobie magistrat,szefostwo policji,szefa lodzkiego zwiazku PN,dziennikarzy Expressu ,proponuje ignorowac i nie podejmowac prowokacji ,co do kary zamkniecia trybun – nie obawiajmy sie nie bedzie zamkniecia za race na Siarce,u… Czytaj więcej »

Mar

Nie wiem czemu mam wrażenie ze ten tekst pisze loweperełka, jeszcze tu nikt tego trola nie bronił, az tu nagle znajduje sie artysta….. trol nie walczy z kilkunastoma tylko sam ze soba – to taka choroba

loverewelka

głupi jesteś i tyle

Jura

Często bronię kolegi „loverewelka”. Nie mam czasu pisać komentarzy, ale jeśli się z nim zgadzam, to daję mu plusy, a jego adwersarzom – minusy. Tyle w sprawie niesłusznego oskarżenia kolegi o trolling. Przechodząc do meritum, czyli odpalania rac. Są one przez zjebanych polityków zabronione, ale efektowne, co przyzna każdy przy zdrowych zmysłach, członków zarządu nie wyłączając. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej – trudno. Każdy ma prawo do swojego zdania. Jeszcze inaczej należy spojrzeć na ich rzucanie. Rozumiem rzucanie ich we wroga, ale absolutnie nie popieram rzucania ich na murawę czy na okalającą ją sztuczną trawę. Jest to debilizm, a konsekwencje wobec… Czytaj więcej »

loverewelka

dzięki za dobRe słowo :) nikt nie musi mnie tu bronić, bo i nie ma przed kim i czym, a rade sam daje sobie doskonale :) pozdRo

Mar

A kogo masz sie bac w domu przed monitorem trolu?

Mar

A kogo masz sie bac w domu przed monitorem trolu? Chyba wpierdalu od mamy za przekroczenie czasu w necie

loverewelka

dzieki Tomek za dobre słowo :) PozdRawiam

Gayrewelka

A spierdalaj frajerze

loverewelka

pajac

Miłość, wiara, walka

Skąd ocena, że ta kwota jest zawyżona? Pracujesz w firmie specjalizującej się w instalacji murawy? Znasz dokładnie koszty materiałów, transportu, robocizny itd? Fajnie, że masz kosztorysy i cenniki w głowie. Sam chciałbym mieć cały program np. Norma PRO w głowie. Może nadpaleniu uległ tylko mały fragment murawy, ale należy wymienić dużo większe części, bo trawa zamawiana jest w rolkach? Kwota jest duża, ale na wszystko są kosztorysy, które mogą pokazać poszczególne pozycje z owych 47 tys.

WRZ

Chyba byłoby dobrze gdyby klub pokazał papiery na tę kwotę, bo póki tego nie będzie to będzie odbijanie, że kwota z dupy. Oprawa była naprawdę ładna, ale jeśli przy tym narażono klub na taki koszt to jest debilizm na etapie drugiej ligi. Jak braknie tej kwoty na wzmocnienia pod 1ligę to liczę, że chociaż wtedy ktoś weźmie pod uwagę zrzutę. Budujemy Widzew wszyscy. Zostawiłem w karnetach i gadżetach parę tysięcy od początku reaktywacji i jak widzę tę kwotę to trochę mimo wszystko się wkurwiam, że część osób bagatelizuje tak durny koszt w tych czasach. Podejrzewam, że takie zdanie mają dzieciaki,… Czytaj więcej »

Tangur

Dajcie jakiś wpis na temat wyjazdu do Chorzowa żeby ludzie nie kupowali biletów na ostatnią chwilę ;)

Łodzianin

Czy Wiara spod Zegara pokryje koszt wymiany sztucznej nawierzchni

Tomek 66

Odpalają race to znaczy, że pozostałych kibiców mają w dupie. W dupie mają także klub, którego nazywają się kibicami. Takie zachowania powinny być skierowane do prokuratury, a tym, którzy odpalają race powinno się zastosować zakazy stadionowe, dożywotnie. Kolejny polski klub boi się swoich kibiców? To zobaczcie jak jest w Anglii. Ile tam jest rac odpalanych na stadionach? Zero. Race odpalane są w Moskwie, Belgradzie, Bukareszcie czy Zagrzebiu oraz w Polsce czyli na peryferiach Europy. Równamy do tych gorszych. Ja chcę oglądać każdy mecz Widzewa na stadionie, napić się piwa, poskakać, pobluźnić jeśli mi pasuje i iść spokojnie do domu. I… Czytaj więcej »

Kamil

Nie mogę się zgodzić. Piro jest również używane w lidze włoskiej, niemieckiej, greckiej i innych zachodnich, również w angielskiej.

Ja to inny Kamil. ;) Nie ten z WTM.

Mar

To podpisuj się Kamil_Inny bo siejesz ferment już nie pierwszy raz. Zajmie Ci to wiele mniej czasu niż tekst „Ja to inny Kamil. ;) Nie ten z WTM”

Młody

To jest mój czas dzbanie, i będę go marnował na co będę chciał.

Gayrewelka

Hahaha

loverewelka

narzekasz na Moskwę, Belgrad, Bukareszt, Polskę… wiesz co :) wole mieszkać na tej peryferii Europy jak nazwałeś ta część świata. Cymbały sa również i na zachodniej stronie tego zaścianka, moze o tym nie wiesz. Wole ten zaścianek niz ta nowoczesną jeuropę, domyśl się dlaczego. Lubisz poblużnić :) a to też chyba jest nie takie dobre co :)

Rhaegson

Ale za przekleństwa nie ma kar finansowych, za to nie zamykają stadionów.

Wiesz ile piłek do Akademii można kupić za 50k? Ile strojów, akcesoriów treningowych?

loverewelka

wystarczy, że milicja gazuje ludzi za nic :)

Adam

Mi tam race sie podobają ale skoro mamy płacić kary to raczej sie ograniczajmy z racami.

Mar

Głos rozsądku….. za 46,5 klocka można byłoby odjebać taką oprawę, że Ekstraklasie szczęki by opadły

loverewelka

odjebac to można ciebie baranie, wierzysz w bajki i taka sume jako straty ? ….lecz sie kurła

Gayrewelka

Sram na ciebie

Mar

Baran to cie zrobil posrancu. Spojrz w lustro to zobaczysz jak spierdolil. Cwanioczku zza monitora….

Shalamar

Odnośnie rac jedno jest ciekawe: po co niedopalone rzucają przed siebie gdzie popadnie, zamiast poczekać aż zgaśnie i jebnąć pod trybuną, yeti jakieś czy co? Bo sama oprawa na plus, plus wiatr też na plus

138

Kiedyś było mówione, że ultrasi ponoszą wszelkie koszty kar związanych z kibicami.
Ciekawe czy teraz też zapłacą i czy nie lepiej byłoby zrobić na te 46k w końcu zajebistą oprawę ze świetną szatą graficzną, a nie jakimiś czaszkami czy napisami i ogromną ilością świeczek, niż rzucać to na dół trybuny, co baranom z makis da pretekst do przesyłania faktur za szkody.

Mario

Czy problemem jest wyłapanie tych baranów i obciążenie ich kosztami?

Wario

O żesz kurwa prawie 47 tysięcy do zapłaty przez kiboli? Warto tłumoki naprawdę bawić się w to? Tyle kasy na WOWP powinniście kurwa wpłacać, zjeby. Nic nie tłumaczy tego zachowania, to jest zwykły sabotaż. Zamiast na rozwój akademii leci hajs na wasze chore rozrywki, W BŁOTO!

Michał Ruch Chorzów

Ludzie. Kibicujecie temu samemu klubowi, a jak ktoś ma inne zdanie to wyzywacie się od wiatowców itp. To jest chore. Szanujcie wypowiedź innych. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Czy od razu trzeba kogoś wyzywać? Zacznijcie się lać między sobą na trybunach, albo przed stadionem to będzie już dopełnieniem wszystkiego. Zbudowaliście klub od zera. Pokazaliście całej Polsce i nie tylko, że jesteście jak rodzina. A na forach robicie gnój. Ogarnijcie się w tym aspekcie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress