Otwarcie Akademii Widzewa w Zgierzu (foto)

9 października 2018, 20:06 | Autor:

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z niedzielnego wydarzenia, jakie miało miejsce w Zgierzu. W tamtym mieście została oficjalnie otwarta Akademia Widzewa. W imprezie udział wzięli m.in. piłkarze pierwszej drużyny.

Autor zdjęć: Martyna

Kliknij, by przejść do galerii

4
Dodaj komentarz

3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Co za zachwyt? Jak Widzew nie umie dbać o chłopców z swojej akademii.To rodzice płacą. Bo na akademię nie ma pieniędzy………….

zgredek

Fantastyczny ruch, tak Widzewa jak i Zgierzaków. Duże, bezpośrednio sąsiadujące z Łodzią miasto powiatowe, właściwie przesiąknięte do cna widzewskością…. Jest jednak jedno „ale”, o którym wspomniał już piszący wcześniej Krzysztof: na ile Widzew, jako Klub będzie zaangażowany w tworzenie i rozwijanie Akademii w Zgierzu? Czy koszty będą równomiernie rozłożone?
Powodzenia. TYLKO Widzew, eRTeeS !!!!!

itALIEN

Ja jako dzieciak, grałem na Włókniarzu (szkoła podstawowa) i w Borucie.
Zajeb… że coś robią dla dzieciaków. Kiedyś nie było nawet Orlików, kopało się między blokami. Dużo „talentów” wręcz przekreśliła swoje życie. Dbajmy o naszą młodzież…

Piknik

Między blokami rodziły się największe talenty,ale tam grało sie w każdej wolnej chwili,w wakacje od rana do wieczora,a teraz bez kasy nic się nie zrobi,wiem bo mam dwóch chlopakow mlodych ,koszta miesięczne naprawdę nie są małe,że nie wspomnę o turniejach typu daichman,gdzie tak naprawdę cały koszt ponoszą rodzice,na swoim przykładzie mogę podać że taki turniej dwudniowy to prawie 600 zl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress