Młodzi widzewiacy powołani nie tylko do kadry Polski

9 października 2018, 14:52 | Autor:

Konrad Gutowski i Marcel Pięczek nie są jedynymi piłkarzami Widzewa, którzy powołani zostali w ostatnim czasie do reprezentacji. Zaproszenia na konsultację kadry województwa łódzkiego dostało bowiem aż… 14 piłkarzy rocznika 2007!

Jak czytamy na oficjalnej stronie widzew.com, dwie tury spotkań z trenerami reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej przewidziane zostały na dzisiaj. Pierwsza miała miejsce rano w Łodzi, a stawiło się na niej sześciu widzewiaków: Szymon Brzeziński, Jakub Dryzner, Maciej Sowiński, Maciej Szpura, Krzysztof Supera i Kacper Tarociński. Druga odbędzie się po południu w Aleksandrowie Łódzkim. Tam szkoleniowcom zaprezentują się Marcel Bezat, Bartosz ChądzyńskiJakub Kolęda, Dawid Pietrzko, Marcel Rosiak, Maksymilian Smulik, Daniel Tutaj i Filip Zarychta.

Wśród 48 graczy, powołanych na konsultację, piłkarze Widzewa stanowią najliczniejsze grono. To efekt zarówno zwycięstwa w turnieju PGE Widzew Cup, jak i świetnej postawy w lidze. „Czerwone Tygrysy” trenera Dariusza Nawrockiego są bezkonkurencyjne i po sześciu meczach zajmują w tabeli pierwsze miejsce, z kompletem zwycięstw i bilansem bramek 60:1. Ostatnio, młodzi widzewiacy pokonali zespół FA Łódź Retkinia aż 18:1!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress