Zjawiński, Kun i Żyro mogli grać dla Warty

6 marca 2023, 09:01 | Autor:

Latem ubiegłego roku Widzew przeprowadził kilka transferów a do łódzkiego zespołu dołączyli m.in. Łukasz Zjawiński i Mateusz Żyro. Niewiele zabrakło, a obaj trafiliby do innego klubu z PKO BP Ekstraklasy.

Wspomniał o tym podczas piątkowej konferencji przedmeczowej Dawid Szulczek, szkoleniowiec Warty Poznań.Chciałem część zawodników Widzewa, ale mając do wyboru Widzew i Wartę – zdecydowali się wybrać Widzew” – powiedział na antenie Warty Poznań.

Na sobotniej, pomeczowej konferencji prasowej trener Szulczek został poproszony o doprecyzowanie, o jakich zawodników Widzewa chodziło. Okazało się, że drużyna z Poznania chciała zakontraktować Dominika Kuna, Łukasza Zjawińskiego oraz Mateusza Żyrę.

Najbliżej dołączenia do ekipy z Poznania był Łukasz Zjawiński. Napastnik przebywał na testach medycznych w Warcie na początku lipca i był bardzo bliski podpisania umowy. „Zjawiński był u nas zanim pojawił się temat Enisa Destana. Był z nami na obozie. Poza zdjęciem grupowym i integracją zbyt wiele nie zdążył zrobić, bo nie było na to zgody. Uważam, że gdyby był w Warcie, to na pewno by nam pomógł” – zakończył Dawid Szulczek.

Subskrybuj
Powiadom o
62 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
62
0
Would love your thoughts, please comment.x