Żurek zakończył testy w pierwszej drużynie

15 sierpnia 2021, 18:10 | Autor:

Od wtorku do piątku na testach w Widzewie Łódź przebywał Marcel Żurek. Młody skrzydłowy Rakowa Częstochowa nie przekonał jednak do siebie sztabu szkoleniowego i nie zostanie nowym piłkarzem czerwono-biało-czerwonych. Przynajmniej pierwszej drużyny.

Zapytany o tę kwestię w trakcie konferencji prasowej po dzisiejszym meczu trener Janusz Niedźwiedź odparł, że 18-latek nie prezentuje jeszcze poziomu pozwalającego mu na występy na szczeblu I ligi. „Marcel trenował z nami od wtorku do piątku. Po ostatnich zajęciach odbyliśmy rozmowę i uzgodniliśmy, że nie jest to jeszcze zawodnik do gry w pierwszym zespole. Podziękowaliśmy mu za testy oraz życzyliśmy powodzenia” – usłyszeliśmy.

„Być może będzie jeszcze dalszy ciąg tej historii, ale w pierwszej drużynie Marcela na razie nie będzie” – dodał szkoleniowiec łodzian. Co to oznacza? Jak dowiedział się WTM, Żurek może w najbliższym czasie pojawić się na treningu drugiego zespołu. Niewykluczone więc, że piłkarz ostatecznie i tak przeniesie się do klubu z al. Piłsudskiego, jednak właśnie do rezerw.

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x