Widzew – Chrobry (składy)

15 sierpnia 2021, 11:40 | Autor:

Znamy już skład, w jakim piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną dzisiejsze spotkanie z Chrobrym Głogów. W porównaniu do poprzedniego meczu z Zagłębiem Sosnowiec, trener Janusz Niedźwiedź postanowił dokonać w wyjściowym składzie jednej zmiany.

Do jedenastki wskoczył Tomasz Dejewski, który zajął miejsce Michała Grudniewskiego. Wszystko przez to, że ten drugi zmagał się z ostatnich dniach z urazem i nie udało się go doprowadzić do pełnej sprawności. Innych korekt nie ma. Formację ofensywną znów tworzyć więc będą Paweł Tomczyk oraz wspierający go Karol Danielak i Mateuesz Michalski.

W kadrze na starcie z głogowianami jest dziewiętnastu zawodników. W rezerwie pozostaje czekający na swój debiut w czerwono-biało-czerwonych barwach Fabio Nunes. Na trybunach, oprócz wspomnianego Grudniewskiego, zasiądą Mateusz Ludwikowski, Przemysław Kita, Mateusz Malec, Patryk Mucha, Dawid Owczarek oraz Daniel Villanueva.

Składy na mecz:

Widzew:
Wrąbel – Stępiński, Dejewski, Nowak – Zieliński, Hanousek, Kun, Gołębiowski – Danielak, Michalski – Tomczyk

Rezerwowi: Reszka – Tanżyna, Becht, Nunes, Tetteh, Letniowski, Karasek, Guzdek

Chrobry:
Leszczyński – Ilków-Gołąb, Praznovsky, Bougaidis, Ziemann – Cywka, Kolenc – Bochnak, Lebedyński, Dziąbek – Van der Heijden

Rezerwowi: Dybowski – Banasiak, Michalec, Michalczyk, Mandrysz

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
16
0
Would love your thoughts, please comment.x