Koneccy Patrioci prezentują sporych rozmiarów graffiti
12 lipca 2015, 22:22 | Autor: karolinka
Ostatnio „modne” stało się prezentowanie na naszych łamach Widzewskich malunków jakie powstają w naszych miastach. Dziś prezentujemy imponujące dzieło z Końskich.
Mural patriotyczny poświęcony jest dwóm żołnierzom Wojska Polskiego, którzy walczyli m.in. podczas II wojny światowej na terenie obecnego woj. świętokrzyskiego – Henrykowi Dobrzańskiemu „Hubalowi” oraz Janowi Piwnikowi „Ponuremu”.
Sporych wymiarów graf – 32 x 2,7 m – powstał przy współudziale grupy Niechciani Nielubiani’14, specjalizującej się w malowaniu, oraz Fan Clubu Widzewa z Końskich.
Kliknij, aby zobaczyć graffiti w większym rozmiarze.
Jeśli chcecie zobaczyć naszych malarzy przy pracy, zajrzyjcie na ich profil na facebooku, tam kilkanaście zdjęć z malowani grafu.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska