Trzech grało, jeden wyjechał

12 lipca 2015, 10:16 | Autor:

Mariusz_Rybicki

W weekend polskie zespoły rozgrywały kolejne mecze sparingowe, przygotowuję piłkarzy do nowego sezonu. Na boiskach można było zobaczyć trzech byłych widzewiaków, aktualnie testowanych przez inne kluby.

W grze kontrolnej GKS Bełchatów 75 minut zaliczył Maciej Krakowiak, a 45 minut Szymon Zgarda. Spadkowicz z ekstraklasy przegrał 0:2 z MKS Kluczbork, ale tylko pierwszy gol zapisano na konto „Krakubsa”.
Z kolei Konrad Wrzesiński wystąpił w starciu Pogoni Siedlce z Legią Warszawa. Przebywał na boisku do 82 minuty, wcześniej zdążył zaliczyć samobójcze trafienie, które finalnie dały wygraną wicemistrzów Polski 2:1.

Sparing rozgrywał wczoraj również Górnik Łęczna, ale w pojedynku z Wigrami Suwałki próżno było szukać Mariusz Rybickiego. Skrzydłowy zakończył już testy w zespole z Lubelszczyzny i musi szukać innego pracodawcy.